comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Şafak Mahmutyazıcıoğlu'ndan Bayern Münih yorumu: 'Eleyebileceğimize inanıyorum'

08 Ocak 2018, Pazartesi 13:19
Şafak Mahmutyazıcıoğlu'ndan Bayern Münih yorumu: 'Eleyebileceğimize inanıyorum'

Beşiktaş yöneticisi Şafak Mahmutyazcıoğlu, Şampiyonlar Ligi'nde son 16 turunda eşleştikleri Bayern Münih ve Cenk Tosun'un Everton'a transferiyle ilgili çarpıcı ifadeler kullandı.

FutbolArena Özel - Beşiktaş'ta transfer çalışmaları ve ikini yarı hazırlıkları devam ederken yöneticilerden Şafak Mahmutyazıcıoğlu, FutbolArena'ya değerlendirmelerde bulundu. Beşiktaş Transfer haberleri FutbolArena'da.
 

Şafak Mahmut Yazıcıoğlu'nun Bayern Münih açıklamaları


Beşiktaş yöneticisi Şafak Mahmutyazcıoğlu, Şampiyonlar Ligi'ndeki Bayern Münih eşleşmesiyle ilgili FutbolArena'ya konuşurken Alman ekibini yenebileceklerini belirtti. 

Şafak Mahmutyazıcıoğlu, Antalya kampında Cenk Tosun'un Everton'a transferini de değerlendirdi. 
İşte Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun açıklamaları

"KİMSE ELENİR DİYEMİYOR"

Beşiktaş için insanların aklında şu var; Barcelona da çıksa Real Madrid de çıksa Bayern Münih de çıksa 'Beşiktaş bu turda elenir' diyemiyor. Bu da şu anlama geliyor; biz güçlü bir takımız.

"TÜRKİYE'YE HEDİYE VERMEK İSTİYORUZ"

Bayern Münih'i yenebiliriz de ama bu futbol. Şampiyonlar Ligi'nde zayıf bir takıma da yenilebiliyorsunuz. Futbolun bütün güzelliği bu. Biz bütün hücrelerimize kadar Bayern Münih'i eleyeceğimize inanıyorum. Türkiye'ye iyi bir hediye vermek istiyoruz.

"CENK TOSUN TRANSFERİ GELDİĞİMİZ NOKTAYI GÖSTERİYOR"

Cenk Tosun transferi Türkiye'de rekor kırdı. Bonuslarla beraber 28-29 milyon Euro'yu gördü. Bu rakamlar Beşiktaş'ın ve başkanımız Fikret Orman'ın geldiği noktayı gösteriyor. Umarım Cenk Tosun transferi ülkemize bir örnek olur. Daha nicelerini yetiştirip Avrupa'ya göndeririz.

"AVRUPA'YA OYUNCU SATAN BİR KULÜP OLDUK"

Beşiktaş son 3-4 transferde Avrupa'ya futbolcu satan bir kulüp haline geldi. Türkiye'nin futbol markası değerini biraz daha yükseğe çıkarabilirsek ki bütün amacım bu; belki bu transfer 28 değil de 30 50 milyon Euro'ları görür. Türk kulüplerinin kurtuluşları da bu rakamları bulabilmek. Umarım böyle işleri daha çok başarırız.

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)