comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Şafak Mahmutyazıcıoğlu, Veli Kavlak iddialarını yalanladı

27 Ocak 2019, Pazar 17:52
Şafak Mahmutyazıcıoğlu, Veli Kavlak iddialarını yalanladı

Uyuşmazlık Çözüm Kurulu'nun, Beşiktaş'ın Veli Kavlak'a 22 milyon TL tazminat ödeyeceği yönündeki iddialar hakkında Şafak Mahmutyazıcıoğlu, FutbolArena'ya konuştu. 

FutbolArena Özel - Beşiktaş Hukuki İşlerden Sorumlu Yöneticisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu, Uyusmazlık Çözüm Komisyonu'nun, kulübün Veli Kavlak'a 22 milyon TL tazminat ödeyeceği yönündeki iddialar hakkında FutbolArena'ya konuştu. 

"ASLA SÖZ KONUSU BİLE DEĞİL"
Şafak Mahmutyazıcıoğlu, FutbolArena'ya yaptığı açıklamada, "Uyuşmazlık kurulunun verdiği böyle bir karar yok. Süreç devam ediyor. Eğer uyuşmazlık kurulu %100 Beşiktaş'ı haksız bulsa bile, Veli Kavlak'a 1.7 milyon euro verilecek. Bu da 10 milyon TL civarında bir para ediyor. 22 milyon TL söz konusu değil." ifadelerini kullandı. 

Hatırlanacağı üzere Uyuşmazlık Çözüm Kurulu'nun, Beşiktaş'ın Veli Kavlak'a 22 milyon TL tazminat ödeyeceğine karar verdiği iddia edilmişti. Sosyal medyada Beşiktaş taraftarlarını da ayaklandıran bu gelişmenin ardından Şafak Mahmutyazıcıoğlu, FutbolArena'ya yaptığı açıklamada bu iddiaların doğru olmadığını söyledi.


Beşiktaş'tan Veli Kavlak yalanlaması


Beşiktaş yönetimi resmi internet sitesi aracılığı ile Veli Kavlak'a 22 milyon TL değerinde tazminat ödenecdeği iddialarını yalanladı

İŞTE O AÇIKLAMA

''Eski futbolcularımızdan Veli Kavlak'a 22 Milyon TL tazminat ödeneceğine karar verildiğine ilişkin, sosyal medyada bazı iddialar yer almaktadır.

Böyle bir karar olmadığını belirtir, kulübümüzü yıpratmak amacıyla, maksatlı olarak bu iddiaların ortaya atılmakta olduğunu kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunarız.

Beşiktaş JK''

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.


BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!