comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Ryan Babel'den cevap: 'Nedenini bilmiyorum'

07 Ocak 2019, Pazartesi 17:28
Ryan Babel'den cevap: 'Nedenini bilmiyorum'

Ryan Babel, sezonun ikinci yarısı öncesinde merak edilen soruları yanıtladı. Hollandalı futbolcu kamp çalışmalarının çok iyi geçtiğini söyledi. 

FutbolArena - Beşiktaşlı futbolcu Ryan Babel, Antalya kampında BJK TV'ye konuştu ve takımın durumu hakkında açıklamalarda bulundu. 

Ryan Babel ilk yarıdaki kötü performansla ilgili gelen soruya, "Bunun nedenini bilmiyorum. Zaten bilsek bu hataları yapmazdık. Futbolda takımlar bazen iyi sezonlar, bazen kötü sezonlar geçirirler. Biz de ilk yarıyı iyi bir şekilde geçiremedik. Ancak bu durumu değiştirmek için geç değil. Herkes bu durumu değiştirmek için istekli ve hırslı." dedi. 
"BURAK YILMAZ KATKI YAPACAKTIR"

Hücumda katkı yapabilecek oyuncuya ihtiyacımız vardı. Kulüp de Burak Yılmaz transferiyle bu ihtiyacı giderdi. Burak Yılmaz çok iyi bir oyuncu. Ligimizi de iyi biliyor ve kesinlikle katkı yapacaktır. 

"VAR SİSTEMİNİ DESTEKLİYORUM"

VAR sistemini destekliyorum. Futbolun daha adil olması için gerekli olduğunu düşünüyorum. Çünkü geçtiğimiz sezonlarda çok garip kararlar veriliyordu. 

"HOLLANDA MİLLİ TAKIMI İYİ YOLDA"

Şu anda Hollanda'da umut vadeden bir durum var. Hollanda'nın global anlamda futbolda ait olduğu yere gelebilmesi için parlak bir durumu var. Takım doğru yolda. UEFA Uluslar Ligi'nde Fransa ve Almanya'ya karşı bu kadar iyi iş çıkaracağımızı kimse beklemiyordu. Bizim için yeni bir yolculuk ve potansiyeli yüksek oyuncular var. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Transfer Arenası (24 Haziran 2019)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.