comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Ryan Babel'den Cenk Tosun'a esprili veda

05 Ocak 2018, Cuma 21:07
Ryan Babel'den Cenk Tosun'a esprili veda

Beşiktaş'ın Hollandalı yıldızı Ryan Babel, Cenk Tosun hakkında veda mesajı yayımladı.

FutbolArena - Beşiktaş'ta Cenk Tosun'un Everton'a transferi resmiyet kazandı. Cenk'in Beşiktaş'ta en iyi anlaştığı isimlerden biri olan Ryan Babel, Cenk'in ayrılığının ardından İnstagram'dan bir mesaj yayımladı. 

"GOL SEVİNCİNİ KİMİNLE YAPACAĞIM"
Cenk Tosun'a kariyerinin yeni durağında şans dileyen Ryan Babel esprili bir mesaj yayımladı ve, "Şimdi o gol sevinçlerimi yapmak için yeni bir arkadaş bulmalıyım. Ama olsun... Bu arada sana bir kural. Birlikte yaptığımız gol sevincini orada hiçkimse ile yapmayacaksın yoksa fena olur" dedi. 

İş Babel'in Cnek Tosun ile ilgili paylaşımı...Öte yandan Beşiktaş'ın tecrübeli futbolcusu Atiba Hutchinson'un oğlu Noah da Cenk Tosun'a veda eden isimlerden biriydi. Beşiktaş'ın en sevilen figürlerinden biri olan Noah HutchinsonCenk Tosun'un Everton transferi sonrası yaptığı paylaşımla dikkatleri çekti.

"GOOD LUCK UNCLE CENKY"

İnstagram hesabından üzüntülü bir fotoğrafını paylaşan Noah, Cenk Tosun'un Everton'a transferi için şans dilerken "Cenky Amca" ifadesi de dikkat çekti. Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)