comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Ryan Babel Fulham ile anlaştı! Beşiktaş'ta ayrılık

12 Ocak 2019, Cumartesi 23:21
Ryan Babel Fulham ile anlaştı! Beşiktaş'ta ayrılık

Ryan Babel, Fulham ile anlaşmaya vardı. Son detayları görüşen İngiliz kulübü, Beşiktaş ile anlaşırsa transfer gerçekleşecek.

FutbolArena - Beşiktaş'ta Ryan Babel için ayrılık zamanı geldi. Hollandalı yıldız, İngiltere Premier Lig ekibi Fulham ile transfer anlaşmasına vardı. Beşiktaş ile Fulham arasında son pürüzler görüşülüyor.
 

Babel Fulham'a transfer oldu mu?


Beşiktaş'ın sorunlu yıldızı Ryan Babel ara transfer döneminde Fulham ile el sıkıştı. Siyah beyazlı kulübün kapısını çalan Fulham, Babel ile anlaşmaya varırken, Beşiktaş ile son pürüzleri görüşmeye başladı. İngiliz kulübü, Beşiktaş ile anlaşırsa transfer gerçekleşecek ve Ryan Babel yeniden İngiltere Premier Lig'e dönecek.

BEŞİKTAŞ NE KADAR KAZANACAK?
Ryan Babel'in bu satıştaki bonservis bedelinin 2-3 milyon Euro arasında olacağı öğrenildi. Beşiktaş ilk olarak 3 milyon Euro talep ederken Fulham ise 1 milyon Euro önerdi. Pazarlıkların 2 milyon Euro civarında bitmesi bekleniyor. Babel, Beşiktaş'taki sözleşmesinin son 6 ayına girmişti.SON PAYLAŞIMI İLE MESAJI VERDİ

Öte yandan Ryan Babel Instagram'dan yaptığı son paylaşım ile ayrılık mesajını taraftarlara verdi. Uçan bir kartal görseli paylaşan Ryan Babel, transferin gerçekleşmek üzere olduğunu ima etti. Beşiktaş ile Fulham arasında gerçekleşen pazarlıkların yakın zamanda sonuçlanması bekleniyor.

BABEL'DEN PERFORMANS AÇIKLAMASI

Geçtiğimiz hafta BJK TV'ye konuşan Ryan Babel ilk yarıdaki kötü performansla ilgili gelen soruya, "Bunun nedenini bilmiyorum. Zaten bilsek bu hataları yapmazdık. Futbolda takımlar bazen iyi sezonlar, bazen kötü sezonlar geçirirler. Biz de ilk yarıyı iyi bir şekilde geçiremedik. Ancak bu durumu değiştirmek için geç değil. Herkes bu durumu değiştirmek için istekli ve hırslı." demişti.

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (16 Mayıs 2019)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.