comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Rosier'den Galatasaray açıklaması: "İnşallah Beşiktaş şampiyon"

07 Ağustos 2021, Cumartesi 15:59
Rosier'den Galatasaray açıklaması:

Beşiktaş'a yeniden katılan Valentin Rosier, siyah beyazlu kulübün Youtube hesabına açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Beşilktaş'ın Fransız sağ beki Valentin Rosier, siyah beyazlı takıma yeniden katılma hikayesini anlattı. Beşiktaş Youtube kanalına röportaj veren Rosier, Galatasaray dedikoduları nedeniyle 'Beşiktaş'ın çocuğuyum' paylaşımı yaptığını açıkladı.

"HAYATA PARA EKSENİNDE BAKMAMAK LAZIM"
"Hayatta meselelere her zaman para ekseninde bakmamak lazım. Parayı öncelik alırsanız, bu sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Beşiktaş'ın teklifine kıyasla daha iyi teklifler aldım ama ben Beşiktaş'ta çok mutluyum. Burada kalmak için çabaladım."

"BEŞİKTAŞ'IN ÇOCUĞUYUM SÖZÜ AKLIMA YATTI"

"Sosyal medya hesaplarımı yöneten arkadaşlar, Beşiktaş'tan ayrılacağım ve Galatasaray'a gideceğim yönünde dedikodular olduğunu söylediler. Taraftarların içini rahatlatmak için bulduğumuz 'Beşiktaş'ın çocuğuyum' kalıbı aklıma yattı. Paylaştıktan sonra patladı, gitti."

"İNŞALLAH BEŞİKTAŞ ŞAMPİYON"

"Ben hiçbir yerde taraftarların kulübe bu kadar bağlı olduğunu görmedim. Havalimanında bu kadar büyük bir kitleyi beklemiyordum. Hiç unutmayacağım. Bu sezon taraftarlarla çok farklı olacak. Kariyerimde ilk defa Şampiyonlar Ligi'nde oynayacağım. İnşallah Beşiktaş şampiyon."

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!