comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Rosier ve Ghezzal açıkladı: 'Beşiktaş'ta kalmak istiyoruz'

16 Mayıs 2021, Pazar 16:59
Rosier ve Ghezzal açıkladı: 'Beşiktaş'ta kalmak istiyoruz'

Valentin Rosier ve Rachid Ghezzal, kulüplerin anlaşmaları halinde gelecek sezon Beşiktaş'ta kalmak istediklerini açıkladılar.

FutbolArena - Beşiktaş, Süper Lig'de şampiyonluğa ulaştı. Siyah beyazlı takımın kiralık futbolcuları Valentin Rosier ve Rachid Ghezzal, gelecekleri hakkında beIN SPORTS'a açıklamalarda bulundu.

GHEZZAL'IN AÇIKLAMALARI
"Bu kadar büyük bir etki yaratmayı beklemiyordum. Çabuk uyum sağladık. Şampiyonluğun keyfi bambaşka bir mutluluk oldu. Çifte kupayı boğazda kutlamak istiyoruz. Tekneleri hazırlansınlar. Rosier ve ben Beşiktaş'ta çok mutluyuz. Birinci motivasyon kaynağımız sürekli oynayarak özgüven kazanmaktı. İstediklerimiz gerçekleşti. Bunu hepimiz başardık. Ailem Türkiye'de çok mutlu. İstanbul harika bir yer. Beşiktaş'ta devam etme fikrine tamamen pozitifim. Hem benim ve hem de Leicester City'nin Beşiktaş ile anlaşması gerekiyor."

ROSIER'İN AÇIKLAMALARI

"Halen rüyada gibiyiz. 3 takımın da şansı vardı. Karagümrük maçından sonra yıkılmıştım. Emeğimizin elimizden kayıp gitmesinden korktum. Sonra konuşup toparlandık. Biz kazandık. Taraftar sevgisi sıradışı. Şampiyonluk kutlamasında gerekirse kapıları zorlasınlar, orada bir çözümünü buluruz. Burada çok mutluyum. Önümüzdeki sezon Şampiyonlar Ligi oynayacağız. Kulüpler anlaşırsa devam etmek isterim."

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!