comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Roma'dan Talisca hamlesi! "Vazgeçiyorlar"

24 Mayıs 2018, Perşembe 01:00
Roma'dan Talisca hamlesi!

Beşiktaş forması altında özellikle Şampiyonlar Ligi'nde göstermiş olduğu performans ile Anderson Talisca'ya Avrupa'nın dev kulüplerin ilgisi devam ediyor.

FutbolArena Dış Haber - Beşiktaş'ın 2 sezon boyunca Portekiz ekibi Benfica'dan kiralık olarak kadrosunda bulundurduğu ve sözleşmesinin sona ermesi ile birlikte siyah beyazlı takıma veda eden Anderson Talisca'nın talipleri artıyor. Anderson Talisca için dış basında flaş bir iddia ortaya atıldı.


Anderson Talisca hangi takıma transfer olacak?


Beşiktaş'a veda eden Anderson Talisca, Avrupa'da transferin gözde isimlerinden olmaya devam ediyor. Göstermiş olduğu performans ile İtalyan ve İngiliz kulüplerin ilgisini çeken Anderson Talisca için flaş bir iddia gündeme geldi.

LİVERPOOL, ROMA'YI DEVRE DIŞI BIRAKABİLİR
Roma ve Manchester United'in transfer listesinde yer alan Anderson Talisca için Liverpool devreye girdi. Portekiz basınında yer alan habere göre, Benfica takımına dönen Anderson Talisca için Liverpool'un 40 milyon Euro'yu gözden çıkardığının altı çizilirken haberde bu rakamın Roma takımının transfer bütçesini aştığını Liverpool'un ilgisinin Roma takımını tedirgin ettiğinden bahsediliyor.

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"