comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Roberto Hilbert: "Karius, Beşiktaş'ta kalmalı"

14 Nisan 2020, Salı 19:19
Roberto Hilbert:

Beşiktaş'ın eski futbolcusu Roberto Hilbert, Loris Karius'un siyah beyazlı takımdaki geleceği hakkında açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Beşiktaş'ta bir dönem forma giyen Alman futbolcu Roberto Hilbert, yayıncı kuruluş Bein Sports'a açıklamalarda bulundu. Roberto Hilbert, Alman kaleci Loris Karius'un Liverpool'a dönmesinin doğru bir karar olmayacağını söyledi.
 

Roberto Hilbert'ten Beşiktaş açıklamaları


"Hava çok güzel. Çoğunlukla evdeyiz. Bazen çocukları yürüyüşe çıkarıyoruz dışarıya. Bazen biraz iş de yapıyorum. Elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Küçük gruplar halinde antrenman yapmaya başladık. Adım adım daha ileri gitmeye çalışacağız."

"KARİUS BEŞİKTAŞ'TA KALIRSA DAHA İYİ OLUR"
Karius, Mainz'da iyi bir başlangıç yapmıştı. Sonra Liverpool'a gitti. Şampiyonlar Ligi'nde yaptığı hata, kariyerine zarar verdi. Hala bu hata konuşuluyor. Aslında Beşiktaş'ta kredisi vardı. Bence tekrar Liverpool'a geri dönmeyecek. Alisson var, dünyanın en iyi kalecilerinden bir tanesi ve ona çok para ödüyorlar. Beşiktaş'ta kalırsa onun için daha iyi olur."

"İNÖNÜ STADYUMU İNANILMAZDI"

O stadyumda tarihi hissedebiliyorsunuz. Kaç kişi olduğunu hatırlamıyorum ama sanki o rakamın 2 katı varmış gibi hissediyorsunuz. Gerçekten inanılmaz. İstanbul'u gerçekten özledim. Benim için harika bir deneyimdi. Beşiktaş'tan hala sevgi ve saygı görüyorum."

"EN BÜYÜK BEŞİKTAŞ"

Beşiktaş taraftarları, bana olan sevgilerini sosyal medya üzerinden gösteriyorlar. Güçlü kalmaya devam edin ve sağlıklı olun. Vodafone Park'a gelemedim. İlk maç için davetiye almıştım ama futbol oynuyordum. Bir zaman yaratıp gelmek istiyorum. Kartal Gol Gol Gol. En büyük Beşiktaş!"

Son dakika Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!