comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Rıdvan Yılmaz parladı! Atiba herkesi geride bıraktı

13 Haziran 2020, Cumartesi 23:37
Rıdvan Yılmaz parladı! Atiba herkesi geride bıraktı

Beşiktaş'ın Antalyaspor yenilgisinde Rıdvan Yılmaz ve Atiba'nın performansları teselli etkisi yarattı.

FutbolArena - Beşiktaş'ın Antalyaspor'a 2-1 mağlup olduğu maçta Sergen Yalçın'ın ilk 11'de görev verdiği Rıdvan Yılmaz, ortaya koyduğu performansla alkış topladı. 37 yaşındaki Atiba Hutchinson ise maçın en iyi performanslarından birini sergiledi.

,

Rıdvan Yılmaz'ın Beşiktaş - Antalyaspor maçı performansı


Beşiktaş'ın 19 yaşındaki sol beki Rıdvan Yılmaz, Antalyaspor maçına ilk 11'de yer aldı. Teknik direktör Sergen Yalçın maç sonu Rıdvan Yılmaz için "Çok iyi oynadı. Gelecek için Beşiktaş'a çok şey verebilir" ifadelerini kullandı.
Opta verilerine göre 78 dakika sahada kalan Rıdvan Yılmaz, yüzde 80 ikili mücadele kazanma oranıyla dikkat çekti. Yüzde 86 pas isabeti başarısı elde eden genç sol bek, 2 kez rakipten top kaparak savunmaya katkı gösterdi. Rıdvan Yılmaz'ın hücumdaki tek şut denemesi ise auta gitti.

37'LİK DELİKANLI ATİBA HUTCHINSON

Beşiktaş'ta Antalyaspor maçının en iyi ismi Atiba Hutchinson oldu. 37 yaşındaki tecrübeli futbolcu, karşılaşmada Beşiktaş adına en çok ikili mücadele kazanan, en çok şut pası atan ve en çok adam eksilten oyuncu ünvanını elde etti. Sezon sonu sözleşmesi sona erecek olan Atiba Huthchinson'ın performansı bir kez daha Beşiktaş taraftarlarından tam not aldı.

Son dakika Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!