comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Rıdvan Dilmen'den Sergen Yalçın ve Fatih Terim sözleri

20 Aralık 2020, Pazar 21:01
Rıdvan Dilmen'den Sergen Yalçın ve Fatih Terim sözleri

Rıdvan Dilmen, Beşiktaş - BB Erzurumspor maçını yorumladı. 

FutbolArena - Beşiktaş, Süper Lig 13. haftasında BB Erzurumspor'u 4-0 mağlup etti. 

NTV yorumcuu Rıdvan Dilmen müsabakayı yorumladı.
"BEŞİKTAŞ HAKLI GALİBİYET ALDI" 

"Beşiktaş, haklı bir galibiyet elde etti. Alanyaspor mağlubiyeti dışında son dönemdeki zor maçlarını kazandı. Bugün de rakiplerinin kaybettiği haftada önemli bir galibiyet aldı."

"SERGEN YALÇIN'IN BİR FORMATI VAR"

"Beşiktaş'ta Sergen Yalçın'ın bir formatı var. Fenerbahçe ile Beşiktaş'ın orta sahasında önemli bir detay söylemiştik. Bugün Beşiktaş'ta hücuma dönük orta sahalar aynı zamanda savunmaya da dönebiliyor. Beşiktaş'ın orta sahası oyunu iki yönlü oynayabiliyor."

"JOSEF DE SOUZA"

"Rıdvan iyi oynuyor ve Sergen Yalçın kendi transferi N'Sakala'yı oynatmıyor. Rıdvan hakikaten iyi. Sağ kanatta joker Necip. Beşiktaş'ta Josef de Souza, ben buranın oyuncusuyum diyor. O da iyi oynuyor."
"BEŞİKTAŞ KABULLENMİYOR"

Beşiktaş'ta bir şey var. Bakın teknik hatalar yapılıyor, puanlar kaybediliyor ama bir şey var. Beşiktaş kabullenmiyor. Coşku eksikliği zaten yok ama Beşiktaş'ta kabullenmek diye bir şey yok. Ne olursa olsun maçı bırakmıyorlar." 

"SERGEN YALÇIN, FATİH TERİM'İN İYİ ÖZELLİKLERİNİ ALSIN"

"Sergen Yalçın'da, Fatih Terim'e doğru gitme isteğini görüyorum. Ben iyi özellikleri alması gerektiğini düşünüyorum. İtiraz konusunda örnek almamalı. Bu hakaret değil. Kendini tutması gerekli, bu anlamda söylüyorum."

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"