comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Rıdvan Dilmen'den Şenol Güneş ve Beşiktaş sözleri: "Anlam veremiyorum."

23 Aralık 2017, Cumartesi 19:02
Rıdvan Dilmen'den Şenol Güneş ve Beşiktaş sözleri:

Beşiktaş'ın, Sivasspor'a 2-1 mağlup olduğu maçı Rıdvan Dilmen yorumladı. 

FutbolArena - Beşiktaş, Sivasspor'a deplasmanda 2-1 mağlup oldu. Maçın ardından Rıdvan Dilmen Şenol Güneş ile ilgili çarpıcı ifadeler kullandı. 


Sivasspor 2-1 Beşiktaş NTV Spor Rıdvan Dilmen'in yorumları


"BEŞİKTAŞ BU KADAR PUAN KAYBEDEMEZ"

"Beşiktaş geçen sezon 17 haftada 38 puan topladı. Bu sezon 30 puan! Bu takım 17 haftada bu kadar puan kaybedemez. Olmaz yani."
"ANLAM VEREMİYORUM"

Beşiktaş'ta anlam veremediğim değişiklikler oluyor. Ne oldu Tolgay'a! Oğuzhan bu çocuk nerede? Orta sahada beklenmedik değişiklikler yapılıyor. Hadi geçen haftayı anlarım ama bu hafta yine yok. Hadi Cenk ile Negredo arasında tercihler yapabilirsiniz. Babel kötü oynasa da çıkarabilirsiniz. Quaresma'yı değiştirebilirsiniz. 

"ŞENOL GÜNEŞ'İ YEDİRMEYİN"

Burada hafta içi demeçler de enteresan. Saha dışında çok uğraşıyor Şenol Güneş, bunu bırakması lazım. Şenol hoca yalnızlaştırmamalı. Türk futbol camiasını benim kadar bilen kimse yoktur. Bunu şımarıklık ve ukalalık olarak söylemiyorum. Şenol Güneş'i teknik olarak eleştirebilirsiniz ama malzeme yapılmasına Beşiktaş taraftarlarının izin vermemesi lazım. İş sanki teknik adam oyuncu problemine doğru götürülmeye çalışılıyor. Çok önemli bir şey söylüyorum. Şenol Güneş'i yedirmeyin diye. 

"KAYSERİ'DE OLAYLAR OLMUŞ"

Şunu gördüm. Çok değerli iki gazeteci arkadaşımıza röportaj verdi Şenol Güneş. Hocamız diyor ki, TFF maalesef beni kullandı ve biz de buna izin verdik. Ağustos'ta bunları söylemiştim. Akşam bir açıklama yaptı sonra Şenol Güneş ve ben onu kastetmedim dedi. Şenol Güneş günlük teknik direktör değildir. İlk yarıyı ligin 6. bitirme ihtimali de vardır ama bu başarısız olduğunu göstermez. Ancak tartışmalar Beşiktaş'a ve Türk futboluna zarar verir. Milli takım antrenörlüğünde Şenol Güneş düşünülüyorsa başımızın üstünde yeri var ama zamanı değil. Mesela Kayseri'de olaylar olmuş. Hakikaten de oldu ve ben görüntüleri gördüm. Bir araştırdım doğru. Bakın hocasının kafasını karıştırmayın. Kayseri'de olay olmuşsa ört bas etmeyin. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Aytemiz ile haftanın futbolcusu Feghouli seçildi


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.