comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Rıdvan Dilmen'den Bursaspor taraftarlarına eleştiri: 'Ne oluyor abi?'

02 Şubat 2018, Cuma 21:13
Rıdvan Dilmen'den Bursaspor taraftarlarına eleştiri: 'Ne oluyor abi?'

Rıdvan Dilmen, Bursaspor - Beşiktaş maçının ilk yarısında Bursaspor taraftarlarını eleştirdi. 

FutbolArena - Bursaspor, Süper Lig 20. haftasında sahasında konuk ettiği Beşiktaş karşısında ilk 45 dakikayı 2-1 önde tamamladı. Devre arasında NTV Spor'da Rıdvan Dilmen müsabakayı yorumladı. 


Bursaspor - Beşiktaş Rıdvan Dilmen'in NTV Spor yorumları


Rıdvan Dilmen devre arası NTV Spor'da özellikle Bursaspor taraftarlarını eleştirdi. 

"BEŞİKTAŞ İYİ OYNAMIYOR"
"Beşiktaş iyi oynamadığı anda müthiş bir golle 1-0 öne geçti. Sonrasında Bursaspor'un baskısı ve mücadelesi devreye girdi. Negredo'nun kendi kalesine attığı gole kızamayız tabi çünkü son anda gördü topu."

"SİZİN FUTBOL MARKANIZ"

Futbol markanızı konuşamıyorum. Fenerbahçe, Beşiktaş ve Galatasaray'ın kupa maçlarını çoğu kişi son anda buldu. ATV'de Eşkıya, Karadeniz Dizisi Fenerbahçe, Beşiktaş ve Galatasaray'ın önüne geçiyor resmen. İnsanlar son anda buldu A Spor'da maçları. Açık kanaldan vermiyorlar.

"BURSASPOR TARAFTARI NE OLUYOR ABİ?"

Bursaspor ile Beşiktaş arasında geçmişten gelen bir rekabet var. Tamam ama bitti yani. Burada spor yapılıyor. Gerideyken yabancı madde, berabereyken yabancı madde, öne geçiyorsunuz yine yabancı madde atıyorsunuz. Fabri şimdi öbür kaleye geçiyor. Beşiktaş önde olsa? Haydaa! Tribünlerde Allahu ekber sesleri. Yahu Allah aşkına ne oluyor arkadaşlar?" Burası neresi?"

Türkiye Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!
 

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Eylül 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.