comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Rıdvan Dilmen: "Sergen Yalçın Cuma günü dedi"

15 Haziran 2021, Salı 00:28
Rıdvan Dilmen:

Rıdvan Dilmen sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Beşiktaş, Galatasaray ve Fenerbahçe ile birlikte TFF'ye "Geç kalmadık mı?" dedi. 

FutbolArena - Rıdvan Dilmen sosyal medya hesabından yeni sezon öncesinde kulüplere ve TFF'ye bazı sorular yöneltti. 

Öte yandan Sergen Yalçın ile konuştuğunu söyleyen Rıdvan Dilmen, "Bana Cuma gününe kadar sonuçlanır dedi." ifadesini kullandı. 
"SERGEN YALÇIN CUMA GÜNÜNE KADAR SONUÇLANIR DEDİ"

Müthiş başarı elde eden Sergen Yalçın'la dün konuştum. Henüz anlaşma sağlanmamış. Cuma gününe kadar sonuçlanır dedi."

"GEÇ KALMADIK MI?"

"Yöneticilerin iyi niyetinden şüphem yok ama toplamda 60 milyon taraftarı olan 3 kulübün henüz anlaşmaya varıp imza attıkları bir teknik direktörleri yok. Geç kalmadık mı?"

"HABERİMİZ VAR MI?"

Hadi kulüplerimiz teknik direktör seçimi, oyuncu transferi ve planlamada geç kaldı. TFF de geç kalmadı mı? Mesela önümüzdeki yıl kaç yabancı olacak? Kaç takım ligden düşecek? Ailece geç kalmışız. Haberimiz var mı?" 

"ÖN ELEMELERE HAZIR OLACAK MIYIZ?"

Hadi 1 hafta 10 güne kadar teknik direktörleri bulduk. Peki ya transferler? Kimler gidecek? Kimler gelecek? Yeni teknik direktör hangi mevkilere oyuncu isteyecek? Kadroda kimleri istemeyecek? Kesin olan bir şey var ki, takımlar kısa vadede tam kadro çalışmaya başlayamayacak. Ayrıca 3 büyüklerden Galatasaray ve Fenerbahçe ön eleme oynayacak. Bu ön elemeye hem fiziksel, hem kadro olarak hazır olacaklar mı?

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"