comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Rıdvan Dilmen: "İştahlı Beşiktaş! Taraftarın doğru hareketi"

09 Şubat 2019, Cumartesi 21:00
Rıdvan Dilmen:

Rıdvan Dilmen, Beşiktaş - Bursaspor maçını yorumladı. 

FutbolArena - Beşiktaş, Spor Toto Süper Lig 21. haftasında sahasında Bursaspor'u 2-0 mağlup etti. Maçın ardından Rıdvan Dilmen NTV'de müsabakayı yorumladı. 


Beşiktaş 2-0 Bursaspor Rıdvan Dilmen'in NTV yorumları


"BURAK YILMAZ'IN KABUL EDİLMEME SEBEBİNİ ANLAYAMADIM"

Burak Yılmaz'ın kabul edilmeme sebebini ben anlayamadım. 4 büyüklerde Beşiktaş ve Fenerbahçe'de başarılı olamamıştı sadece. Geçen sene Galatasaray veya Fenerbahçe almış olsa farklı olacaktı. Bu oyuncuyu böyle değerlendirmek lazım. Bence anlamsızdı. Tolgay'ın demeçleri de anlamsızdı ama taraftar duygusaldır ve sonuca endekslidir."
"İŞTAHLI BEŞİKTAŞ"

Beşiktaş iştahlı futbol oynadı. Özellikle 25. dakikadan sonra. Burak Yılmaz da Türkiye'de iz bırakan bir futbolcudur. Attığı goller tam bir golcü vuruşları. Son 6 yıldır hep buralarda Burak Yılmaz. Seviyesi hep yukarıda. Allah yolunu açık etsin. Allah sakatlık bela vermesin. 

"BEŞİKTAŞ TARAFTARI DOĞRU YAPTI"

Beşiktaş taraftarı doğru yaptı ve yapması gerekeni yaptı. Maçtan önce Burak Yılmaz'ı tribünlere çağırması da doğruydu. Beşiktaş - Bursa rekabeti, Kagawa'dan geçen haftaki resitali ve seyirciye sempatik hala gelmesi ve gündüz çıkan Şenol Güneş haberleri. İlk ve son 10 dakika dışında Beşiktaş'ı coşturdu. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (30 Ekim 2020)