comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Rıdvan Dilmen: 'Beşiktaş, Trabzonspor'da aldığı galibiyetle...'

05 Mart 2018, Pazartesi 22:05

Beşiktaş'ın, Trabzonspor deplasmanında 2-0 galip geldiği karşılaşmayı Rıdvan Dilmen NTV Spor'da yorumladı. 

FutbolArena - Beşiktaş, Süper Lig 24. haftasında deplasmanda Trabzonspor'u 2-0 mağlup ederek şampiyonluk yolunda son derece kritik bir galibiyet aldı. Trabzonspor - Beşiktaş maçını karşılaşmanın ardından NTV Spor'da Rıdvan Dilmen yorumladı.
 

Trabzonspor 0-2 Beşiktaş Rıdvan Dilmen'in NTV Spor yorumları


"VAGNER LOVE VE NEGREDO..."

Jardel ve Tanju. Jardel'i golleriyle hatırlarız. Tanju golcülüğü dışında asist yapabilen, duvar olan oyuncu. Vagner Love'da top kalmaz. Ya abuk sabuk bir şey yapar, ya da çakar. Negredo öyle değil. Negredo klas oyuncu ve iyi futbolcu. Sadece bugün attırdığı gollerle ilgili söylemiyorum. Şenol Güneş de daha hareketli bir oyuncuyla oynamayı tercih ettiği için Vagner Love ile başladı. 
"NEGREDO FUTBOLUN EMRETTİĞİNİ YAPTI"

Sadece Negredo açısından bakmamak lazım. Vagner Love konusunda da karamsar olmayabilirim. Atabilir de. Bugün olmadı. İlk golde futbolun emrettiği yapıldı. Negredo orada futbolun emrettiğini yaptı. Vagner Love mesela Bayern Münih maçını bir anda 1-0 yapabilirdi. Negredo yapamayabilirdi. Ancak benim Cenk, Vagner Love ve Negredo arasında tercihim Negredo. 

"BABEL BARCELONA'DA OYNAR"

Babel 20'li yaşlarda Avrupa'nın en büyük oyuncuları adayıyken kayboldu ve Beşiktaş'ta yeniden şans buldu. Bu şansı da kendisi kullandı. Bugün itibariyle Barcelona'nın sol kanadında oynayabilecek bir oyuncu.

"HAKLI BİR GALİBİYET"

Maça gelince... Beşiktaş kazanmak zorundaydı. Final maçı gibi gördü ve haklı bir galibiyet elde etti. 

FutbolArena haber turu (20 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.