comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Rıdvan Dilmen: 'Beşiktaş taraftarına helal olsun! MHK ile makara yaptılar'

27 Aralık 2019, Cuma 21:29
Rıdvan Dilmen: 'Beşiktaş taraftarına helal olsun! MHK ile makara yaptılar'

Beşiktaş taraftarlarının, Gençlerbirliği maçında hakem Fırat Aydınus'a yönelik tepkisini Rıdvan Dilmen canlı yayında tebrik etti. Siyah beyazlı taraftarlar, Gençlerbirliği'ne gösterilen kırmızı kartlarda Fırat Aydınus'u protesto etti. 

FutbolArena - Beşiktaş, Süper Lig 17. haftasında sahasında Gençlerbirliği ile karşılaştı. İlk yarıda siyah beyazlı taraftarlar, Gençlerbirliği'ne çıkan kırmızı kartları protesto ederken, Rıdvan Dilmen hakem kararları konusundaki tepkilerinde Beşiktaş taraftarlarını tebrik etti. 


Rıdvan Dilmen Beşiktaş - Gençlerbirliği maç yorumları


"AHMET NUR ÇEBİ'NİN ÜSLUBUNA SAYGI DUYMUYORUM"

Ahmet Nur Çebi'nin TFF'ye yönelik tehditvari açıklaması var. Süre veriyoruz ya kayıtları açıklasınlar, ya da mahkemeye gideceğiz. Bu TFF ve MHK'ya serzeniştir, ultimatomdur. Eleştiridir. Ben açıkçası saygı duymuyorum üsluba. 
"HELAL OLSUN BEŞİKTAŞ TARAFTARINA"

Beşiktaş taraftarlarını da bir o kadar da tebrik ediyorum. Helal olsun. Kafa yapıyorlar Fırat Aydınus ile. Bildiğin kafa yapıyorlar. Beşiktaş taraftarı tarihe geçmiştir bugün. Helal olsun onlara. Öylesine ezilen bir hakemi gördüler, içlerine sindiremediler. 

"BEŞİKTAŞ TARAFTARI MHK İLE MAKARA YAPIYOR"

Vida rakibine faul yapıyor. Beşiktaş taraftarı faul vermediğini görüyor. Kart vermesi gerektiğini de biliyor taraftar. Hakem gözünün önünde faul vermiyor. Rakip oyuncu itiraz ediyor. İnsansın, itiraz eder ve edilmeyecek pozisyon değil. Sarı kart veriyor. Küfür ettiyse tabi ki katılmam. Zaten adamı bitirmişin. %100 kartlık faulü vermedin. İtirazını da değerlendirdin, kollama bari. Yoksa kırmızıda değilim. Bunu gören Beşiktaş taraftarı da, Fırat Aydınus ile makara yapıyor. MHK ile makara yapıyor. Türk futboluyla makara yapıyor. 

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu(27 Şubat 2020)