comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Rıdvan Dilmen: "Beşiktaş - Galatasaray öncesi şaşırdığım konu..."

02 Aralık 2017, Cumartesi 19:22
Rıdvan Dilmen:

Süper Lig 14. hafatsında Beşiktaş ile Galatasaray arasında oynanacak olan zorlu derbiyi NTV Spor'da Rıdvan Dilmen yorumladı. 

FutbolArena - Süper Lig 14. haftasında Beşiktaş ile Galatasaray arasında Vodafone Park'ta oynanacak zorlu derbi öncesinde Rıdvan Dilmen, NTV Spor'da müsabakayı yorumladı. Dilmen beklentilerini paylaştı. 


Beşiktaş - Galatasaray NTV Spor Rıdvan Dilmen'in yorumları


Süper Lig 14. haftasında Beşiktaş ile Galatasaray arasında oynanacak olan zorlu derbiyi NTV Spor'da Rıdvan Dilmen yorumladı. 

"KENDİMİ İYİ HİSSEDİYORUM"
Kendimi iyi hissediyorum. Futbol var, heyecan var. Maçtan önce oyuncular ve tercihlerle ilgili yorum yapmak problem oluyor. 4-2-3-1 mi yoksa Galatasaray 4-1-4-1 mi oynayacak. Fernando genelde merkezde yalnız kalan bir oyuncu. Muhtemelen Şenol Güneş de rakip Galatasaray'ın bu düzenle çıkacağını düşünerek Talisca'yı oynatmayıp 3 orta sahayla oynuyor. Beşiktaş'ta ise Tolgay mı yoksa Oğuzhan mı orta saha merkezinde oynayacak bilmiyorum. 

"HAKEM VE KART KARARLARI ÇOK ÖNEMLİ"

Hakem ve kart kararları çok önemli. Şimdi bazı hakemler tolere ediyor, idare ediyor. Bazı hakemler direkt yönetiyor, pat pat gösteriyor kartları. Fırat hoca zeki bir hakem. Ancak iki takımda da korkunç sert oyuncular var. Mesela Oğuzhan kartlık faul yapar. Ofansif orta sahadır. Aynı şekilde rakipte de Ndiaye atlar hep. Beşiktaş takımında çalım atan oyuncular var. Galatasaray'da karta müsait stoperler var. Beşiktaş'ta da Pepe keza öyle. Çok yakın bir maç olacaktır. Yakın temaslı bir derbi olacak. 

"OĞUZHAN'IN OYNAMASI DEĞİL, TALİSCA'NIN YOKLUĞU SÜRPRİZ OLDU"

Benim için tek sürpriz şu oldu. Oğuzhan'ın oynaması değil ama Talisca'nın yokluğu sürpriz oldu. Galatasaray'ın duran top, yan top ve hava toplarındaki zafiyetinden ötürü Talisca'nın oynamaması sürpriz oldu. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!