comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Richard Moore, Beşiktaş'a üye oldu

21 Eylül 2017, Perşembe 17:04
Richard Moore, Beşiktaş'a üye oldu

Birleşik Krallık'ın Türkiye büyükelçisi Richard Moore, Beşiktaş Kulübü'ne üye oldu.

FutbolArena - İngiltere'nin Ankara Büyükelçisi Richard Moore, Beşiktaş Kulübü'ne üyelik işlemi yaptırdı. Vodafone Park'ta Fikret Orman'ı ziyaret eden Richard Moore, üyelik işleminden sonra stadı gezerek basına poz verdi.
 

Fikret Orman'dan Richard Moore sözleri


Vodafone Park'ta Başkan Fikret Orman'ı ziyaret eden Moore, burada Orman'dan üyelik kartını aldı. Başkan Orman ayrıca, Moore'a üstünde ismi yazılı Beşiktaş forması hediye etti.

Richard Moore'u çok sevdiklerini ifade eden Orman, “Çok değerli bir dostumuz. İngiltere Büyükelçimiz. Çok da sevdiğimiz biri. Beşiktaş'a da çok ilgisi vardı. Onu Beşiktaş Kongre üyesi yapmak istedik. Bugün de bizi ziyarete geldi” diye konuştu.
 

Richard Moore'dan Beşiktaş açıklaması


Fikret Orman'a teşekkür eden Richard Moore, “Bu inanılmaz bir onur. Beklenemez bir şey. Benim Türkiye'deyken Beşiktaş'tan çok keyif aldım. 1990'larda Türkiye'ye ilk defa geldiğim zaman bir Türk takımı seçmem gerekti. O zaman Gordon Milne çalıştırıyordu. Bu nedenle seçtim. O noktadan buraya kadar Beşiktaş'ı izledim. Özellikle son iki sezonun sonuçları ile inanılmaz memnun kaldım. Tebrik etmek istiyorum. Bu benim İngiltere Büyükelçisi olarak en mutlu günüm. Çok teşekkür ederim” diye konuştu.

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.