comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Ricardo Quaresma için Çin'den 15 milyon Euro'luk teklif

11 Ocak 2018, Perşembe 09:12
Ricardo Quaresma için Çin'den 15 milyon Euro'luk teklif

Beşiktaş'ta transfer çalışmaları devam ederken Portekizli oyuncu Ricardo Quaresma için Çin'den ismi belli olmayan bir takımdan 15 milyon Euro'luk bir teklif geldiği iddia edildi.

FutbolArena - Beşiktaş'ta ikinci yarı çalışmaları ve transfer hazırlıkları devam ederken Ricardo Quaresma için Çin kulüplerinin ilgisi sürüyor. Beşiktaş yönetimine 15 milyon Euro'luk bir bonservis ücreti teklifi geldi. Beşiktaş Transfer gündemindeki son dakika gelişmeleri FutbolArena'da!
 

Beşiktaş'ta Ricardo Quaresma Çin'e gidecek mi?


Sezonun ilk yarısında Avrupa'da iyi bir performans gösteren Ricardo Quaresma, lig maçlarında zaman zaman eleştirilmişti. Şenol Güneş'in sağ kanatta beğendiği oyunculardan biri olan Quaresma için ismi açıklanmayan bir Çin kulübü takibe başladı.

Sabah'ın iddiasına göre, Çin ekipleri ise Portekizli yıldızı ara tranfer döneminde kadrosuna katmak için yarışıyor. Kulübe her gün farklı bir teklif gelirken, son olarak adı açıklanmayan bir Çin kulübü, Beşiktaş'a 15 milyon Euro bonservis ücreti, Quaresma'ya ise 7 milyon Euro maaş önerdi. Siyahbeyazlılar teklife olumlu yaklaşırken, Quaresma ise şimdilik ayrılık yanlısı değil.
Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz

Selen Yakıcı İle Top 5 (27 Ekim 2020)