comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Reha Muhtar: "Beşiktaş'ın şampiyonlukları çalındı"

27 Mart 2018, Salı 18:08
Reha Muhtar:

Beşiktaş taraftarlarlığı ile bililen usta televizyoncu Reha Muhtar, siyah beyazlı kulüple iiglili FutbolArena'ya flaş açıklamalarda bulundu.

FutbolArena Özel Beşiktaş'ın kulüp televizyonu bugün gerçekleşen törenle resmen Vodafone Park'a taşındı. Türk televizyon programcısı, yorumcusu ve haber sunucusu Reha Muhtar, BJK TV'nin açılışında FutbolArena mikrofonlarına konuştu.
 

Reha Muhtar'ın Beşiktaş açıklamaları


Reha Muhtar açıklamalarında, "Benim gençliğimde, çocukluğumda Beşiktaş'ın çok fazla şampiyonlukları çalındı. Bizim hayallerimiz çalındı, mutluluklarımız sevinçlerimiz çalındı. Haksız bir şekilde çalındı, haksız şampiyonluklar oldu. Şampiyonlukların çalınmasındaki en önemli faktör medya üzerinden algı yaratılması, ve yaratılan algının üzerinden de cezaların gelmesi ya da hakemlerin etkilenmesi şeklindeydi. Çark böyle işliyordu. Umarım bu çarkı Beşiktaş TV gibi güçlü silahlar bugüne kadar oynanan Beşiktaş'ın aleyhine, üç büyükler bazında söylüyorum, üç büyükler bazında Beşiktaş'ın aleyhine olan durumu düzeltir. Beşiktaş'ı kurda kuşa yem etmezler. Onu umuyorum, diliyorum. Beşiktaş'ın da eğer haksızlıklar olmazsa bu sene de şampiyon olacağını düşünüyorum." ifadelerini kullandı.

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!