comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Recey Tayyip Erdoğan'dan Domagoj Vida esprisi

09 Ocak 2018, Salı 21:42
Recey Tayyip Erdoğan'dan Domagoj Vida esprisi

Hırvatistan Cumhurbaşkanı Kolinda Grabar Kitaroviç ile basın toplantısına çıkan Recep Tayyip Erdoğan, Domagoj Vida açıklaması ile dikkat çekti.

FutbolArena - Beşiktaş'ın Domagoj Vida transfer için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan ilginç bir yorum geldi. Hırvatistan Cumhurbaşkanı Kolinda Grabar Kitaroviç ile Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda ortak basın toplantısı düzenleyen Erdoğan, Vida transferine de değindi.
 

Recep Tayyip Erdoğan'ın Domagoj Vida açıklaması


Doğan Haber Ajansı'nın haberine göre Kitarovic'un "Birçok durumda da söylediğim gibi, Türkiye'nin Avrupa Birliği yolunda tutulması Avrupa Birliği açısından hayati öneme sahiptir." sorusuna yanıt veren Erdoğan, Beşiktaş'ın Vida transferini hatırlattı.

Erdoğan açıklamasında, "Zaten Sayın Kitarovic süreçle ilgili bilgiler verdiler. Aslında biz bu 2017'nin sonunda Hırvatistan'dan çok ciddi bir ithalat yaptık. O da biliyorsunuz Beşiktaş Hırvatistan milli takımının çok çok önemli oyuncusu olan Vida'yı transfer etti. Bu önemli bir ithalattır. Hırvatistan için de önemli bir ihracattır. Hayırlı olsun." ifadelerini kullandı.
Siyah Beyazlı takımla ilgili Beşiktaş Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)