comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Quaresma'nın menajerinden sürpriz hamle! Vietnam'a teklif

11 Temmuz 2019, Perşembe 15:18
Quaresma'nın menajerinden sürpriz hamle! Vietnam'a teklif

Beşiktaş'ta geleceği merak edilen Ricardo Quaresma'nın menajerinin oyuncuyu Vietnam'dan bir kulübe önerdiği iddia edildi.

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş'ta transfer çalışmaları devam ederken gündemdeki konulardan biri de Ricardo Quaresma'nın geleceği. Takımla çalışmalara başlayan Portekizli futbolcunun menajerinin transfer için sürpriz bir girişimde bulunduğu iddia edildi. Vietnam basınında yer alan habere göre yıldız futbolcu Ha Noi kulübüne teklif edildi. 
 

Beşiktaş Transfer Haberleri: Quaresma, Beşiktaş'tan ayrılacak mı?


Beşiktaş ile 1 yıl daha sözleşmesi bulunan Quaresma'nın geleceği merak ediliyor. Vietnam basınında yer alan haberlere göre oyuncunun menajeri Ha Noi kulübü ile temasa geçerek Quaresma'yı teklif etti. Vietnam kulübünden bir yetkili Zing.vn sitesine yaptığı açıklamada, "Quaresma'nın temsilcisi bizimle temasa geçti. Oyuncusunu bize önerdi ama Vietnam'da transfer dönemi kapandı. Gelecek sene ihtiyacımız olursa veya aynı menajerin farklı futbolcuları olursa iletişime geçebiliriz. Quaresma'nın menaeri saygın bir insan ve iyi futbolcuları var" dedi.


 

Ricardo Quaresma'dan ayrılık açıklaması


Beşiktaş'ı takipten çıkan ve ayrılık dedikodularına neden olan Ricardo Quaresma geçtiğimiz günlerde konuya açıklık getirdi. Portekizli futbolcu instagram hesabından yaptığı paylaşımda, "Bugüne kadar oynadığım takımların hiçbirini instagram profilimde yazmadım. Telefonumda yapılan bir güncelleme yüzünden instagram hesabımdan takip ettiğim birkaç hesap otomatik olarak takipten çıktı. Beşiktaş'ı takip etmeyi bırakmadım, bırakmayacağım da." dedi. 
Son dakika Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da! 

FutbolArena Haber Turu (10 Aralık 2019)