comScore

Beşiktaş Beşiktaş

"Quaresma'nın kırmızı kartından sonra derbiyi Beşiktaş taraftarı yönetti"

01 Mart 2018, Perşembe 23:52

Beşiktaş ile Fenerbahe'nin 2-2 berabere kaldığı olaylı Ziraat Türkiye Kupası maçında hakem Fırat Aydınus'un kararlarını A Spor'da Gürcan Bilgiç yorumladı

FutbolArena - Beşiktaş ile Fenerbahçe arasında 2-2 biten Ziraat Türkiye Kupası yarı final ilk maçında kelimenin tam anlamıyla gerilim filmi izlendi. Fenerbahçe'nin 9, Beşiktaş'ın ise 10 kişi tamamladığı derbide maçın ardından Aykut Kocaman isyan ederken, A Spor'da Gürcan Bilgiç ise çarpıcı yorumlarda bulundu. 
 

Beşiktaş 2-2 Fenerbahçe maçı Fırat Aydınus'un gösterdiği kırmızı kartlar


Fırat Aydınus'un Beşiktaş - Fenerbahçe Ziraat Türkiye Kupası maçındaki kararlarını A Spor'da Gürcan Bilgiç şu sözlerle yorumladı:

Bugünkü maçın özelinde konuşursak, Fırat Aydınus özelinde konuşurak çok kötü maç yönetti diyemem. O kadar könü niyetli oyuncular vardı ki, bunları da söylememiz lazım. Olayı provake eden, en ufak harekette kendini yere atanlar... 
Aykut Kocaman'a şurada katılıyorum. Quaresma'nın gördüğü kırmızı karttan sonra maçı Beşiktaş taraftarı yönetti. Takdir hakları ve benzer pozisyonlarda Fırat Aydınus baya kayboldu. Cüneyt Çakır ve Fırat Aydınus'un benzer pozisyonlardaki takdir farklı kullandıkları için Aykut Kocaman şunları söylemiş olabilir. 

Son dakika Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena haber turu (20 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.