comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Quaresma'dan Fikret Orman'a olay sözler!

16 Ekim 2019, Çarşamba 18:22
Quaresma'dan Fikret Orman'a olay sözler!

Kasımpaşalı futbolcu Ricardo Quaresma, Beşiktaş'ta başkanlık seçimi öncesinde Fikret Orman sorusuna çarpıcı bir yanıt verdi. 

FutbolArena - Beşiktaşlı eski futbolcu Ricardo Quaresma, A Spor'a verdiği röportajda Fikret Orman ile alakalı son derece çarpıcı açıklamalarda bulundu. 

Hakan Gündoğar'ın "Beşiktaş'ta başkanlık seçimi öncesi ne söylemek istersin? Bazı taraftarlar Quaresma'nın ahı tuttu şeklinde yorumlar yapıyor." sorusuna yanıt veren Portekizli futbolcu şu ifadeleri kullandı:
"KÖTÜ ENERJİYİ BELKİ DE FİKRET ORMAN YARATTI"

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın kendisini takımda görmek istemediğini instagram hesabından duyuran ve sonrasında siyah beyazlılarla yolları ayrılan Quaresma, "Beşiktaş'ta var olan kötü enerjiyi belki başkan yarattı, belki de alınan kararlar oluşturdu. Beşiktaş için en iyisini diliyorum. Gelecek başkanın Beşiktaş'ı hak ettiği yerlere taşıyaacağına inanıyorum. Beşiktaş çok büyük ve her zaman benimle olan bir kulüp. Fikret Orman artık benim için var olmayan birisi. O yüzden çok fazla konuşmak istemiyorum." dedi.  

"FUTBOL DIŞI VE KULÜPTEKİ PROBLEMLER BİZİ ETKİLEDİ"

Beşiktaş'ta diğer 2 yılda kulübün içinde de birçok şey meydana geldi. Bunlarla alakalı tekrar gündem oluşturmak istemiyorum. Takımı etkileyen durumlar meydana geldi. Bu süreçte harika bir teknik direktör ve çok iyi takım arkadaşlarımla çalıştım. İlk 2 yıl bizim için fantastikti. Sonraki 2 yılda hem futbol dışındaki problemler, hem de kulübün içindeki problemler bizi etkiledi. Ancak bununla ilgili fazla konuşmak istemyorum. 

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)