comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Quaresma'dan açıklama: 'Beşiktaş'ı takipten çıkarmadım!'

23 Haziran 2019, Pazar 18:20
Quaresma'dan açıklama: 'Beşiktaş'ı takipten çıkarmadım!'

Ricardo Quaresma instagram hesabından çarpıcı bir açıklama yaptı ve Beşiktaş'ı takipten çıkarmadığını, telefondaki güncelleme nedeniyle sorun yaşandığını söyledi. 

FutbolArena - Beşiktaşlı futbolcu Ricardo Quaresma instagram hesabından yaptığı paylaşımda Beşiktaş'ın resmi instagram hesabını bilerek takipten çıkarmadığını ve telefonundaki güncelleme nedeniyle bazı hesapların otomatik olarak takipten çıktığını yazdı. 


Beşiktaş Haberleri: Ricardo Quaresma Beşiktaş'tan ayrılacak mı?


Portekizli futbolcu instagram hesabından yaptığı paylaşımda, "Bugüne kadar oynadığım takımların hiçbirini instagram profilimde yazmadım. Telefonumda yapılan bir güncelleme yüzünden instagram hesabımdan takip ettiğim birkaç hesap otomatik olarak takipten çıktı. Beşiktaş'ı takip etmeyi bırakmadım, bırakmayacağım da." dedi. 

Beşiktaş'ın resmi instagram hesabını geçtiğimiz günlerde takipten çıkarması ve alacakları nedeniyle kulübe ihtar gönderdiği yönündeki iddiaların ardından Portekizli futbolcunun ayrılmasına kesin gözüyle bakılırken, Quaresma ise Beşiktaş'ı hiçbir zaman takip etmeyi bırakmayacağını söyledi. 
Öte yandan geçtiğimiz günlerde Siyah beyazlı kulübe ihtar çektiği iddia edilen Quaresma için Fikret Orman'ın "gönderin" raporu verdiği öne sürülmüştü. Ancak sonrasında bu haber yalanlandı. Sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Ricardo Quaresma ise, "Beşiktaş benimle mutlu değilse, bir toplantı yapması yeterli. Şu anda tatldeyim, İstanbul'a gelince gerçekleri vereceğim bir röportajda açıklayacağım. İsteyen, istediğini düşünmekte özgürdür." dedi.

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (18 Ekim 2019)

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.