comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Quaresma ve Cenk Tosun: "Beşiktaş benimle mezara gidecek."

20 Kasım 2017, Pazartesi 17:38
Quaresma ve Cenk Tosun:

Beşiktaş'ın yıldız futbolcuları Cenk Tosun ve Ricardo Quaresma, Porto maçı öncesi UEFA'ya konuştu. 

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş'ın Portekizli yıldız futbolcusu Ricardo Quaresma ve golcü oyuncusu Cenk Tosun, Şampiyonlar Ligi'nde oynanacak olan Porto maçı öncesinde UEFA'ya konuştu. Ricardo Quaresma özellikle eski takımı Porto hakkında duygusal açıklamalarda bulundu. 


Beşiktaş - Porto maçı haberleri Ricardo Quaresma


Ricardo Quaresma yaptığı açıklamada, "Grupta çok iyi performanslar sergiledik ama henüz hiçbir şey bitmedi. Gruptan çıkmak için Porto karşılaşmasında da iyi sonuç almalıyız." ifadelerini kullandı. Portekizli futbolcu eski takımı Porto hakkında ise, "Porto ve Beşitkaş benimle birlikte mezara gidecek kulüpler. Ancak duygusallığı bir kenara bırakıp profesyonel olmam gerekiyor. Çünkü Porto gibi ben de kazanmak istiyorum. Takımım için savaşacağım. Tabi bu Porto'ya duyduğum saygı ve seygiyi yitireceğim anlamına gelmiyor." ifadelerini kullandı. 

CENK TOSUN: "İYİ Kİ BEŞİKTAŞ'I SEÇTİM."
Cenk Tosun ise yine UEFA'ya yaptığı açıklamada Beşiktaş'taki hedeflerini anlattı. Cenk Tosun, "Beşiktaş'ta her zaman as forvet olmayı istedim. Hiçbir zaman buradan ayrılmayı düşünmedim. Beşiktaş benim için önemli ve burada çok mutluyum. Bundan önce Demba Ba ve Mario Gomez'in forma giydiği dönemlerde fazla forma şansı bulamıyordum ama onlardan çok şey öğrendim. Sonrasında daha çok çalışarak daha fazla oynamaya başladım. Bu sezon ise kendimi kanıtladım. Dediğim gibi Beşiktaş'ta çok mutluyum ve hiçbir zaman buradan ayrılmayı düşünmedim." ifadelerini kullandı. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)