comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Porto'nun yıldızı Soares'ten Beşiktaş'a gönderme

14 Eylül 2017, Perşembe 01:36
Porto'nun yıldızı Soares'ten Beşiktaş'a gönderme

Porto'nun yıldız futbolcusu Soares, Beşiktaş maçının ardından 3-1'lik skorun gerçeği yansıtmadığını söyledi. 

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi'nde Porto deplasmanında aldığı 3-1'lik galibiyetin ardından Porteki temsilcisinin futbolcusu Soares, ülke basınına yaptığı açıklamada mağlubiyeti hak etmediklerini söyledi. 


Porto 1-3 Beşiktaş Soares'in maç sonu açıklamaları


Porto'nun başarılı futbolcusu Soares, Beşiktaş maçının ardından ülke basınına yaptığı açıklamada mağlubiyeti hak etmediklerini söyledi. 

Soares, "Bugün aslında bakılırsa kötü oynamadık. Sahada ne yaptığını bilen bir Porto vardı. Skor gerçeği kesinlikle yansıtmıyordu. Tek eksiğimiz goldü. Bu yüzden kaybettik. Ancak iyi oynayan taraf kesinlikle bizdik." diye konuştu. 
 

Porto 1-3 Beşiktaş maç sonu Felipe'nin açıklamaları


Porto'nun futbolcusu Felipe, Beşiktaş'a 3-1 kaybettikleri maçın ardından önemli açıklamalarda bulundu. 
Felipe, Portekiz basınına yaptığı açıklamada, "Kötü oynamadık. İstatistiklere bakarsanız daha iyi olduğumuzu söyleyebilirim. Özellikle ilk yarıda önemli pozisyonlar bulduk ama değerlendiremedik. İkinci yarıda ise yanlışlar yaptık. Doğrular kadar yaptığımız yanlışları da görmek zorundayız. Ayrıca bir gerçek var ki, biz çok kaliteli ve organize, deneyimli bir takıma karşı oynadık. Böyle bir rakibe kaybettik. Ancak henüz ilk maç. Şampiyonlar Ligi macerası devam ediyor ve önümüzdeki maçlarda bu yenilgiyi telafi etmek isteyeceğiz."  diye konuştu. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.