comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Porto başkanı Beşiktaşlı Ricardo Quaresma hakkında konuştu ''Geri dönecek..''

23 Kasım 2017, Perşembe 12:12
Porto başkanı Beşiktaşlı Ricardo Quaresma hakkında konuştu ''Geri dönecek..''

Beşiktaş'ın Portekizli yıldızı Ricardo Quaresma hakkında Porto başkanı Pinto da Costa, Portekiz basınına konuştu.

FutbolArena Dış Haber - Beşiktaş'ın Portekizli yıldızı Ricardo Quaresma hakkında Porto başkanı Pinto da Costa Portekiz basınına Ricardo Quaresma hakkında konuştu.. Porto Başakanı Pinto da Costa, Ricardo Quaresma'nın bir gün Portekiz'e döneceğini kalbinde Porto'nun bulunduğunu belirtti. 


Beşiktaşlı Ricardo Quresma için Porto iddiası


Beşiktaşlı taraftarların sevgilisi konumunda bulunan Ricardo Quaresma için Porto başkanı Pinto da Costa'dan flaş bir transfer iddiası geldi. Portekiz Basını Ojogo Gazetesi'nde yer alan habere göre, Ricardo Quaresma'nın eski başkanı da olan Pinto da Costa, Ricardo Quaresma'nın bir gün yeniden Porto şehrine döneceğini, kalbinde Porto'nun yerinin ayrı olduğunu söyledi.

''DÖNECEĞİNDEN HİÇ SÜPHEM YOK''
''Quaresma'nın Porto'ya döneceğinden hiç şüphem yok. Çünkü futbolu bıraktığında Porto'da yaşayacak ama Porto'da futbol oynamayacak. Porto Kulübünü bıraksalar da evlerini burada tutan futbolcular olduğunu bilmek güzel bir şey. Bu, Porto'nun onlar için anlamlı olduğunu gösteriyor''


Ricardo Quaresma'nın Beşiktaş performansı


Futbolu Beşiktaş'ta bırakmak istediğini her fısatta dile getiren Portekizli yıldız Ricardo Quaresma, Beşiktaş forması ile çıktığı 171 karşılaşmada 30 gol, 58 asistlik performans üretti. Ricardo Quaresma'nın Beşiktaş takımı ile 2020 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor.

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.


FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)