comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Pjanic'ten Sergen Yalçın ve Beşiktaş'a övgüler: 'Şüphe duymadım'

05 Ekim 2021, Salı 00:12
Pjanic'ten Sergen Yalçın ve Beşiktaş'a övgüler: 'Şüphe duymadım'

Beşiktaş'ın yıldızı Miralem Pjanic, Sergen Yalçın hakkında övgü dolu ifadeler kullandı ve şampiyonluk mesajı verdi.

FutbolArena - Beşiktaş'ın Barcelona'dan kiraladığı yıldız futbolcu Miralem Pjanic, beIN SPORTS'a verdiği röportajda Gürler Akgün'ün sorularını yanıtladı.

"BEŞİKTAŞ'I SEÇERKEN HİÇ ŞÜPHE DUYMADIM"
"Transferin son günü Beşiktaş'ın çok büyük ilgisi oldu. Hiç şüphe duymadım. Şampiyonlar Ligi oynayacaktım. Çift kupalı şampiyon bir takımda oynayacağım için çok heyecan duydum. Türkiye ve buradaki çılgın taraftarları hep merak ederdim."

"SEHİC, BEŞİKTAŞ'IN TÜRKİYE'DEKİ EN BÜYÜK KULÜP OLDUĞUNU SÖYLEDİ"

"Beşiktaş'a gelmemde Sergen Yalçın ve yönetimin çok fazla katkısı oldu. Benimle çok ilgilendiler. Bu ilgi benim için belirleyici oldu. İlk olarak Sehic ile konuştum. Beşiktaş'ın Türkiye'deki en büyük kulüp olduğunu ve çok mutlu olacağımı söyledi."

"SERGEN YALÇIN ZOR ZAMANLARDA KALİTESİNİ GÖSTERDİ"

"Sergen Yalçın geçen sene çifte kupa kazanan bir takımın hocası. Zor zamanlarda aldığı kararlarla ne kadar iyi bir hoca olduğunu gösteriyor. Antalya maçının devresinde doğru kelimeler ve doğru hamlelerle maçı kazanmamızda en önemli faktör oldu.

"UMARIM SEZON SONU İSTANBUL'U SİYAH BEYAZA BOYAYACAĞIZ"

"Siyah beyaz bana yakışıyor. Ben kazanılacak ne varsa kazanmak için, şampiyonluk için buradayım. Umarım sezon sonu İstanbul'u siyah beyaza boyayacağız ve hep beraber şampiyonluğumuzu kutlayacağız."

Bilyoner'den 5.000 TL BilyonPuan HEDİYE!