comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Pjanic'in Beşiktaş hikayesi! "1-2 dakika kala yetiştirdik"

03 Eylül 2021, Cuma 01:53
Pjanic'in Beşiktaş hikayesi!

Beşiktaş, Barcelona'dan Miralem Pjanic'i 1 yıllığına kiraladı. Transferin süreci ise oldukça hareketli geçti. 

FutbolArena - Beşiktaş, UEFA listesine kadroların verileceği son günde transfer bombasını patlattı. Siyah beyazlılar, Barcelona'dan Miralem Pjanic'i 1 yıllık kiralık olarak renklerine bağladı. Oldukça hareketli bir gün geçiren Beşiktaş'ta başkan Ahmet Nur Çebi, Pjanic'i 1-2 dakika kala UEFA listesine yetiştirdiklerini açıkladı. 

Akşam saat 22:40'ta İstanbul'a gelen Miralem Pjanic, havaalanında kendisini bekleyen Beşiktaşlı yetkililer Erdinç Gültekin ve Barış Papila ile birlikte sağlık kontrollerinden geçmek üzere hastaneye gitti. Yaklaşık yarım saat süren sağlık kontrollerinin ardından TFF Lisans Tescil Bürosu'na giden yıldız futbolcu resmi sözleşmeyi imzaladı. 
Başkan Ahmet Nur Çebi basın mensuplarına yaptığı açıklamada, "Enteresan bir transfer oldu. Son dakika, son saniye. Böyle şeyler olabiliyor. Şampiyonlar Ligi'nde çok başarılı olmak istiyoruz. Lig de bizim için önemli. Hayırlı uğurlu olsun. Sanırım transferi kapattık artık. Bütün transferleri hocamızın onayı doğrultusunda yaptık. 1-2 dakika kala UEFA listesine yetiştirdik. Çok şükür." ifadelerini kullandı. 

PJANIC TRANSFERİ SÜRECİ

21:14 KAP açıklaması
22:40 İstanbul'a geldi
23:15 Hastaneye varıldı (Sağlık kontrolü)
23:40 TFF Tescil Bürosu'na yola çıkıldı
00:00 TFF Tescil Bürosu'na varıldı. 
00:30 Resmi imzalar atıldı. 
00:52 Lisansı çıktı.

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

BİLYONER'E ÜYE OL, 20+20 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!