comScore

Beşiktaş Beşiktaş

PFDK Beşiktaş'ın Talisca için yaptığı itirazı reddetti

22 Şubat 2018, Perşembe 17:34
PFDK Beşiktaş'ın Talisca için yaptığı itirazı reddetti

Beşiktaş kulübüne Talisca'nın itirazı konusunda PFDK'dan cevap geldi. 

FutbolArena - Süper Lig 23. haftasında derbide Fenerbahçe ile karşılaşacak Beşiktaş'a PFDK'dan kötü haber. Siyah beyazlı kulübün Pazartesi günü Talisca'nın cezası için TFF'ye yaptığu başvuru kabul edilmedi. TFF resmi internet sitesinden PFDK kararları açıklandı. 


Talisca Fenerbahçe derbisinde oynayacak mı?


Süper Lig 22. haftasında deplasmanda Atiker Konyaspor ile karşılaşan Beşiktaş'ta Talisca gördüğü sarı kartın ardından Fenerbahçe derbisinde cezalı duruma düştü. Beşiktaş kulübü ise Pazartesi günü PFDK'ya Talisca'nın cezasının iptali için resmi başvuruda bulundu fakat PFDK bu itirazı reddetti. 

AÇIKLAMA ŞU ŞEKİLDE:

BEŞİKTAŞ A.Ş.
'nin, 16.02.2018 tarihinde oynanan ATİKER KONYASPOR - BEŞİKTAŞ A.Ş. Spor Toto Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu müsabakasında, takım halinde sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle 9.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada BEŞİKTAŞ A.Ş. antrenörü ŞEREF ÇİÇEK'in, müsabaka hakemine yönelik ihraç öncesi ve sonrası sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle takdiren 1 RESMİ MÜSABAKADA SOYUNMA ODASINA ve YEDEK KULÜBESİNE GİRİŞ YASAĞI ve 13.000.- TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına

Aynı müsabakada BEŞİKTAŞ A.Ş.'nin sporcusu ANDERSON SOUZO CONCAICA, müsabakada görmüş olduğu sarı kartın ve cezai uygulamalarının kaldırılmasına ilişkin talebinin REDDİNE karar verilmiştir. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (20 Eylül 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.