comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Pepe'ye sürpriz transfer talibi! Yeni adresi

12 Nisan 2019, Cuma 19:49
Pepe'ye sürpriz transfer talibi! Yeni adresi

Beşiktaş'ta oynadığı başarılı futbol sonrası Porto'ya geri dönen Pepe, Almanya Bundesliga ekibi Schalke 04'ün transfer gündemine girdi.

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş'tan ayrılarak Portekiz ekibi Porto'ya devre arası transfer döneminde geri dönen Pepe, ileri yaşına rağmen oynadığı futbol ile alkış topluyor. 36 yaşındaki Pepe'nin sezon sonu Almanya Bundesliga ekibi Schalke 04'e transfer olacağı iddia edildi.
 

Pepe Schalke 04'e transfer olacak mı?


Alman basınından Westdeutsche Allgemeine Zeitung sitesinin haberine göre Schalke 04, Pepe'nin transferiyle yakından ilgileniyor. 2021 yılına kadar FC Porto ile sözleşmesi bulunan Pepe için Schalke 04'ün bonservis ödemesi yapması gerektiğine vurgu yapılırken, istenen bedele göre harekete geçileceği ifade edildi. Naldo'nun Monaco'ya satışı nedeniyle stoper poziyonunda sorunlar yaşayan Schalke 04'ün bu boşluğu Pepe ile dolduracağı öne sürüldü.

"BEŞİKTAŞ HER ZAMAN KALBİMDE OLACAK"
Öte yandan Portekiz Ligi'nde Porto forması giyen Pepe, UEFA'ya röportaj verdi. Pepe, "2017'de Beşiktaş'a gittim, çünkü yeni bir kültürle tanışmak ve onu yaşamak istedim. Türkiye'de yaşadığım zamandan gerçekten büyük zevk aldım. Bana orada her zaman iyi davranan insanlara minnettar olacağım. Kalbimde özel bir yeri olan Porto'ya dönmeme izin veren Beşiktaş'a da özel duygular besliyorum." dedi.

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!