comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Pelkas'tan flaş Beşiktaş transfer açıklaması

17 Mayıs 2018, Perşembe 19:07
Pelkas'tan flaş Beşiktaş transfer açıklaması

Beşiktaş'ın transfer dönemi için gündemine aldığı PAOK'un futbolcusu Pelkas'tan siyah beyazlılar hakkında açıklama geldi. 

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş'ın PAOK'ta forma giyen Dimitrios Pelkas'ı gündeme almasının ardından bu transfer gelişmesi Yunan basınında da geniş yer buldu. Bu gelişmelerin ardından Pelkas, ülke basınına bir röportaj verdi ve Beşiktaş transferi hakkında konuştu. 

PAOK'un yıldız futbolcusu Pelkas, Yunan basınına verdiği röportajda "Beşiktaş'a transfer olacak mısın?" sorusuna yanıt verdi. Yunan futbolcu yaptığı açıklamada, "PAOK'ta şampiyonluk yaşamak istiyorum. Bu sezon çok yaklaştık ama olmadı. Şu anda PAOK'u Şampiyonlar Ligi'ne götüren ilk futbolcu olmak istiyorum. Tek düşündüğüm bu." diye konuştu. 
 

Beşiktaş'ın Pelkas transfer haberleri


Beşiktaş yönetimi Talisca'nın ayrılması durumunda şimdiden Brezilyalı futbolcunun yerine 10 numara için alternatifler bakarken, Fikret Orman'ın bizzat stattan izlediği PAOK'un futbolcusu Pelkas için Yunan kulübünden transfer haberlerine yanıt geldi. 
PAOK yönetiminden yapılan açıklamada, "Pelkas bizim için değerli bir futbolcu. Onun takımda kalması kulüp adına ilk seçenek. Doğrudan resmi bir teklif yok olmasa da Pelkas'ı izleyen kulüpler olduğunu biliyoruz. Resmi tekliflere göre bir değerlendirme yaparız." ifadelerine yer verildi. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"