comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Pascal Nouma'dan Fatih Altaylı'ya cevap: ''Hala Cumartesi'nin şokunda''

05 Aralık 2017, Salı 13:37
Pascal Nouma'dan Fatih Altaylı'ya cevap: ''Hala Cumartesi'nin şokunda''

Beşiktaş - Galatasaray derbisinde Galatasaray tribünlerine dönük bir şekilde çirkin bir harekette bulunan Pascal Nouma bu sefer Fatih Altalı'ya cevap verdi.

FutbolArena - Beşiktaş'ın eski futbolcusu Pascal Nouma'nın Galatasaray tribünlerine yönelik çirkin hareketi sosyal medyada gündeme oturmuştu. Pascal Nouma'nın hareketi hakkında konuşan isimlerden biriside Fatih Altaylı'ydı. Pascal Nouma, kişisel sosyal medya hesabı aracılığıyla Fatih Altaylı'nın sözlerine cevap verdi. 


Pascal Nouma'dan Fatih Altaylı'ya yanıt


Pascal Nouma'nın Galatasaray tribünlerine yaptığı çirkin hareket hakkında konuşan Fatih Altaylı, Pascal Nouma'ya sert sözler sarfetmişti. Pascla Nouma, Fatih Altaylı'ya kişisel sosyal medya hesabından yanıt verdi. 

''HIYAR.. HALA CUMARTESİ'NİN ŞOKUNDA''
''Herseyi iyi bildigini sanan adam bana hiyar demis, kaale aldimmi? hayir... hala cumartesinin sokunda.. gececek acur fatih gececek bir kac gune unutursun


Fatih Altaylı, Pascal Nouma'ya ne demişti?


Fatih Altaylı, beIN Sports Fransa kanalında Pascal Nouma'nın hareketi hakkında şunları söyledi:

''Ben Nouma'yı adam yerine koymadığım için bu olayı umursamam. Pascal Nouma eğlenceli, komik biri. Burada asıl önemli şey şu: Beşiktaş eğer kendisini Nouma kişiliğinde temsil ettirmekten memnun ise sorun orada. Dünyada bir sürü manyak çıkabilir. Bir yayıncı kuruluş da şuursuzluk yapıp, böyle hıyarları ekrana çıkarabilir. Buradaki sorun Pascal'da değil, sorun beIN Sports'ta. Böyle bir adamı yayına çıkarttığı için. Türkiye'de bu herifin geçmişine baktığınız zaman yediği haltlar ortada. Beşiktaş, Pascal Nouma beni temsil etmez demeli. Taraftar da, yönetim de Pascal'ı kınamalı.''

Siyah Beyazlı takımla ilgili Beşiktaş Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

 

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Ekim 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.