comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Partizan - Beşiktaş maçı yayınlanmayacak mı? Partizan - Beşiktaş maçı hangi kanalda? Partizan - Beşiktaş maçını satın alan kanal

20 Ağustos 2018, Pazartesi 12:17
Partizan - Beşiktaş maçı yayınlanmayacak mı? Partizan - Beşiktaş maçı hangi kanalda? Partizan - Beşiktaş maçını satın alan kanal

Beşiktaş, UEFA Avrupa Ligi Play-Off Turu ilk maçında Partizan ile deplasmanda karşılaşacak. Bu mücadele öncesinde bir yayın krizi daha yaşanıyor. Partizan - Beşiktaş maçını hangi kanal yayınlanacak?  Partizan - Beşiktaş maçı yayınlanacak mı? Detaylar haberimizde.

FutbolArena - Beşiktaş, UEFA Avrupa Ligi Play-Off turu ilk maçında Partizan ile deplasmanda karşılaşacak. Bu karşılaşma öncesi LASK Linz maçında olduğu gibi yayın krizi yaşanıyor. Partizan - Beşiktaş maçının yayıncısı yok mu? Detaylar haberimizde.
 

Beşiktaş - Partizan maçının yayıncısı yok mu? (20 Ağustos Pazartesi)


Beşiktaş'ın UEFA Avrupa Ligi 3. ön eleme turu 2. maçında LASK Linz ile karşılaşmış ancak bu maçın son anına kadar yayıncı kuruluşu belli olmamıştı. Aynı durum Partizan - Beşiktaş maçında da yaşanıyor.

Partizan - Beşiktaş ilk maçının yayın haklarını henüz herhangi bir TV kanalı satın almadı. Sırbistan tarafıyla yapılan görüşmelerde bu ülkedeki yayıncı kuruluşun çok yüksek miktarda para istediği ifade ediliyor.
 

Partizan - Beşiktaş maçını hangi kanal verecek?


UEFA Avrupa Ligi play-off turunda Beşiktaş, Partizan ile ilk maçını 23 Ağustos'ta deplasmanda oynayacak. Rövanş ise 30 Ağustos'ta Vodafone Park'ta. Yayın Ekranı'nın haberine göre, Belgrad'da oynanacak ilk maçın yayın hakkını Partizan satın alacak. 30 Ağustos'ta Vodafone Park'taki Beşiktaş - Partizan maçının şu an için yayıncısı belli olmadı.
Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"