comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Papiss Cisse: 'Beşiktaş'la görüşüyorum'

21 Ağustos 2020, Cuma 17:54
Papiss Cisse: 'Beşiktaş'la görüşüyorum'

Transferiyle ilgili konuşan Papiss Cisse, Beşiktaş'la görüştüğünü doğruladı. 

FutbolArena Dış Haberler - Aytemiz Alanyaspor ile sözleşmesi sona eren Papiss Cisse, geleceğiyle ilgili açıklamalarda bulundu. Cisse, Beşiktaş'la görüştüğünü de doğruladı. 

Walfoot'a konuşan Papiss Cisse, Aytemiz Alanyaspor'da sezonun değerlendirmesini ve kendi performansını da yorumladı. 
"LİGİ GALATASARAY VE FENERBAHÇE'NİN ÖNÜNDE BİTİRDİK"

Aytemiz Alanyaspor ile harika bir sezon geçirdik. Ligi 5. bitirdik ve kupada final oynadık. Avrupa kupaları biletini aldık. Aytemiz Alanyaspor tarihinin en başarılı sezonuydu. Düşüş yaşadığımız dönem oldu ama çabuk toparlandık. Ligi Fenerbahçe ve Galatasaray'ın önünde bitirdk. Bu takım çalışmasıydı. 

"BU PERFORMANSLA ASLA TATMİN OLMAM"

Harika bir sezondu. Gerçekten mutluyum ama daha iyisini yapabileceğimi biliyorum. Bununla asla tatmin olmam. Her zaman gelişim göstermeye çalışıyorum. 

"BEŞİKTAŞ DAHİL BİRÇOK KULÜPLE GÖRÜŞÜYORUM"

Transferle ilgili de konuşan Papiss Cisse, Beşiktaş'ı doğruladı. Tecrübeli golcü, "Beşiktaş dahil birçok kulüple görüşüyorum. Formdaydım ve bu ara formumu koruyorum." ifadelerini kullandı. 

"ANDERLECHT TEKLİF EDERSE HALA AÇIĞIM"

Geçen yaz neredeyse Anderlecht ile sözleşme imzalıyordum. Projeleri beni ikna etmişti. Oraya gitmek istedim ama Alanyaspor son anda beni bırakmak istemedi. Çünkü yerime birini bulamadılar. Sonrasında Türkiye'de kaldım ve Anderlecht sayfasını o sezon itibariyle kapadım. Vincent Kompany'nin antrenör olduğunu duydum. Anderlecht tekrar teklif ederse? Evet, neden olmasın. 

Transfer Haberleri FutbolArena'da!


 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"