comScore

Beşiktaş Beşiktaş

PAOK Başkanı Savvidis'ten Beşiktaş maçı öncesi güvenlik çağrısı

23 Ağustos 2020, Pazar 17:58
PAOK Başkanı Savvidis'ten Beşiktaş maçı öncesi güvenlik çağrısı

PAOK Başkanı Savvidis, Beşiktaş maçı öncesi telekonferans toplantısı düzenledi.  

FutbolArena Dış Haberler - Şampiyonlar Ligi ön eleme turunda temsilcimiz Beşiktaş'ın PAOK ile oynayacağı müsabaka öncesinde PAOK Başkanı Savvidis, telekonferans toplantısında tüm güvenlik önlemlerinin en iyi şekilde alınmasını istedi. 

PAOK Başkanı Savvidis, Beşiktaş ile çok önemli bir maç oynayacaklarını ve bu müsabakada hiçbir şekilde sorun yaşanmasını istemediğini söyledi. Savvidis, "Güvenliğin en iyi şekilde organize edilmesi adına her şeyin kusursuz olması yönünde" talepte bulundu ve gereken önlemlerin alınacağını belirtti. 
"Savvidis, "Beşiktaş ile önemli bir maç oynayacağız. Herhangi bir provokasyondan kaçınalım. Misafirperverlik, soğukkanlılık ve sağduyu bu maçta çok önemli. Her şeyin kusursuz olması için gereken tüm çalışmaları yapıyoruz." dedi. 
 

PAOK - Beşiktaş maçı hangi kanalda? PAOK - Beşiktaş şifresiz mi?


PAOK - Beşiktaş maçının şifreli olarak yayınlanacağı haberlerinin ardından taraftarlar sosyal medyada maçın şifresiz yayınlanması için paylaşımarda bulunmuştu. Gençlik ve Spor Bakanı Muharrem Kasapoğlu bu noktada devreye girerek PAOK - Beşiktaş maçının şifresiz yayınlanması için girişimde bulundu. Sosyal medyadan açıklama yapan Kasaopoğlu, "Sevgili sporseverler, sesinizi duyduk, mesajlarınız yerine ulaştı. Temsilcimiz Beşiktaş'ın 25 Ağustos'ta PAOK ile oynayacağı karşılaşma Kanal D'de yayınlanacak. Temsilcimiz Beşiktaş'aa yürekten başarılar diliyorum." dedi.

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"