comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Pancu'dan Beşiktaş'a teknik direktör tavsiyesi

15 Şubat 2019, Cuma 17:27
Pancu'dan Beşiktaş'a teknik direktör tavsiyesi

Beşiktaş'ın eski futbolcusu Daniel Pancu, Rumen basınına Mircea Lucescu ve oğlu Razvan Lucescu hakkında açıklamalarda bulundu.

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş'ta forma giydiği dönemde taraftarın sevgilisi haline gelen Rumen futbolcu Daniel Pancu, eski kulübüne teknik direktör tavsiyesinde bulundu. Rapid Wien takımının teknik direktörlük görevini yürüten Pancu, Türkiye milli takımından ayrılan Mircea Lucescu ve oğlu Razvan Lucescu için çarpıcı yorumlarda bulundu.
 

Daniel Pancu'dan Mircea Lucescu sözleri


Rumen basınından Sport sitesine konuşan Daniel Pancu, "Rapid Wien'in kapısı Mircea Lucescu'ya her zaman açıktır. Projemizin başlangıcından beri bize destek veriyor. Şu an mümkün gözükmüyor ama birkaç yıl sonra onunla birlikte çalışmak isterim." dedi.

Şenol Güneş'in milli takım için Beşiktaş'tan ayrılma ihtimali olduğu bugünlerde sürpriz bir yorumda bulunan Daniel Pancu, eski kulübüne Mircea Lucescu'nun oğlu Razvan Lucescu'yu önerdi. Pancu, "Bir gün Razvan'ı Beşiktaş'ta görmek isterim ama şu an PAOK için büyük planları var." ifadelerini kullandı.
LUCESCU HANGİ TAKIMI ÇALIŞTIRACAK?

Öte yandan geçtiğimiz günlerde ülke basınına açıklamalarda bulunan Lucescu yeni bir takımda çalışıp çalışmayacağı konusunda, "Yaza kadar beklemek istiyorum. Şimdi bir takım çalıştırmayı düşünmüyorum. Rusya'dan değil ama başka ülkelerden teklifler aldım. Milli takım yerine tekrar kulüpte çalışmayı düşünüyorum. Yazın teklifleri değerlendireceğim." dedi. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.


FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)