comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Orkun Kökçü: "Beşiktaş'ta oynamayı çok isterim"

16 Haziran 2020, Salı 17:33
Orkun Kökçü:

Feyenoord'un genç futbolcusu Orkun Kökçü, gelecek planlarıyla birlikte Beşiktaş ve Galatasaray hakkında gelen sorulara yanıt verdi. 

FutbolArena - Feyenoord forması giyen genç futbolcu Orkun Kökçü, TRT Spor'un konuğu oldu ve gelecek planlarıyla ilgili açıklamalarda bulundu. 

"GELECEK PLANLARIMI AİLEM VE MENAJERİM YAPIYOR"
Gelecek planlarımızı ailem ve menajerim yapıyor. Zamanın neler getireceğini hep birlikte göreceğiz. Benim tek görevim futbol oynamak. Babam öyle söylüyor. 

"İLERİDE BEŞİKTAŞ'TA OYNAMAYI İSTERİM"

Biz ailece Beşiktaşlıyız. Bunu herkes biliyor. İleride Beşiktaş'ta oynamayı tabi ki isterim. Ancak yine de profesyoneliz ve onu zaman gösterecek. 

İleride Galatasaray'a transferiyle ilgili gelen soruya yanıt veren Orkun Kökçü, "Galatasaray da büyük bir takım Avrupa'da. Şampiyonlar Ligi'nde oynuyor. O da olabilir ama Beşiktaş olsa daha iyi olur." dedi. 

"TÜRK MİLLİ TAKIMINI SEÇTİĞİM İÇİN ÇOK MUTLUYUM"

Türk Milli Takımı tercihi hakkında konuşan Orkun Kökçü, "Ben Türk'üm! Tercihimi Hollanda'dan yana yapacağımı söylediler fakat benim doğrum Türk Milli takımı. Bu seçimimden dolayı çok mutluyum. Bu anlamda herhangi bir destek görmedim maalesef. Ancak destek görmek için bu tercihi yapmadım. Ben Türk'üm ve öyle kalacağım. 

Transfer Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!