comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Önder Özen'den Güntekin Onay'a Beşiktaş - Bayern Münih iddiası: "Kimse kolay kolay..."

12 Aralık 2017, Salı 01:09
Önder Özen'den Güntekin Onay'a Beşiktaş - Bayern Münih iddiası:

Beşiktaş - Bayern Münih Şampiyonlar Ligi eşleşmesini beIN Sports yorumcuları Güntekin Onay ve Önder Özen yorumladı. 

FutbolArena - Beşiktaş, Şampiyonlar Ligi son 16 turunda Bayern Münih ile eşleşti. beIN Sports'ta Önder Özen ve Güntekin Onay Beşiktaş - Bayern Münih eşleşmesini yorumladılar. 


Beşiktaş - Bayern Münih Şampiyonlar Ligi kura çekimi


Şampiyonlar Ligi son 16 turunda Beşiktaş ile Bayern Münih eşleşti. beIN Sports yorumcuları Güntekin Onay ve Önder Özen kurayı ve siyah beyazlı takımın şansını yorumladı. 

ÖNDER ÖZEN: "KİMSE BEŞİKTAŞ'A TEK KALE YAPAMAZ"
Kim olursa ol Beşiktaş'a kolay kolay tek kale yapamazsın. Sahanın her yerinde çözümleri var. Hayal edelim. Gökhan Gönül'ü birisi 90 dakika esir alacak. Mümkün mü? Adriano'yu 90 dakika öldürecek. Mümkün değil. Bu oyuncular 90 dakika boyunca dayak yiyen oyuncular değil. Oğuzhan, Talisca sürpriz yapacak. Gökhan Gönül ve Adriano yumruk atacak. Ancak Beşiktaş'ın yerleşerek oynadığı kadroyla değil, arada bir gidip gelen kadroyla oynama zamanı geldi. 

GÜNTEKİN ONAY: "BAYERN MÜNİH ÖYLE BİR TAKIM Kİ..."

Yıllar evvel Bayern Münih, Inter ile oynamıştı. O zamanlar güçlü Inter, deplasmanda 2-0 kazandı . Rövanşta 85 bin stat. Bayern Münih 3 tane attı. Ondan çekiniyorum. Beşiktaş orada kazansa bile burada Bayern Münih bırakmaz. Öyle bir takımlar.

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.