comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Önder Karaveli'den Şenol Güneş iddialarına: "Yanlış"

29 Ocak 2022, Cumartesi 22:34
Önder Karaveli'den Şenol Güneş iddialarına:

Beşiktaş Teknik Direktörü Önder Karaveli, TRT Spor'da gündeme dair açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Beşiktaş Teknik Direktörü Önder Karaveli, TRT Spor'da. 

Önder Karaveli, TRT Spor'da Fırat Günayer ve Tuna Akdemir'in sorularını yanıtladı. 
"KAYSERİSPOR MAÇI BAŞLANGICI"

"Kayserispor maçı çok keyifli ve güzel geçmişti. Oyuncularla maçtaki önceki diyaloglarımız. Oyuncularla geçirdiğimiz 2 gün son derece pozitifti. Oyuna dair çok fazla dokunuşumuz olmadı. Son zamanlarda maç kazanamayan ve sahada sorunlar yaşayan oyuncu topluluğuna moral açısından dokunmaya çalıştık. Benim de dayanamayıp katıldığım son gol sevinci. Harika bir enerji ortaya çıktı. Maçın bittiği anı çok fazla netleyemiyorum. Çünkü hatırlamıyorum. Harika bir andı benim için. O günden bugüne benim adıma çok bir şey değişmedi. Her sabah uyandığımda Beşiktaş A takımını en doğru şekilde maçlara hazırlamak için çalışıyorum."

"3'LÜ SİSTEM HAKKINDA"

"3'lü sistemi ilk defa Rizespor maçında oynamadık. Kupa maçının son bölümünde oynadık. Düşünüyorduk ama oynanan maçlar bizi oraya götürmüyordu. Kupa maçında Welinton ile oynadığımız 3'lü sistem bize cesaret verdi. Rizespor maçında bizim yerine sahada olan arkadaşlarımıza isteklerimizi anlattık."

ŞENOL GÜNEŞ İDDİALARI HAKKINDA

"Beşiktaş'ın bir teknik direktörü varken bunları konuşmak hem Şenol Güneş'e, hem Beşiktaş Teknik Direktörü'ne saygısızlık. Bunu kendim üzerinden söylemiyorum. Beşiktaş Teknik Direktörlüğü üzerinden söylüyorum. Ben oyuna, antrenmana, çalışmaya odaklanmak istiyorum. Yeni sezonun planlamasında genç oyuncular, hangi tip oyuncular, hangi oyunlar bunlara odaklanmaya çalışıyorum." 

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!