comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Önder Karaveli: "Yarını değil Beşiktaş'ı düşünüyorum"

30 Aralık 2021, Perşembe 23:42
Önder Karaveli:

Beşiktaş Teknik Direktörü Önder Karaveli, Altay maçının ardından açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Beşiktaş, Ziraat Türkiye Kupası'nda Altay'ı 1-0 mağlup ederek üst tura yükseldi. 

Beşiktaş Teknik Direktörü Önder Karaveli maçın ardından açıklamalarda bulundu. 
Hiçbir maç kolay geçmiyor zaten. Ne lig, ne kupada. 3 gündür seyrettiğimiz maçlarda sürpriz sonuçlar gördük. Alt lig takımlarıyla olsa da zorlanan rakiplerimizi gördük. Kolay olmayacağını biliyorduk. Üst tura yükselmek güzel. Zor olacağını biliyorduk. 

"BEŞİKTAŞ TARAFTARI VAZGEÇMEYENLERİ SEVER"

"Beşiktaş taraftarı vazgeçmeyenleri hep sever, sevmiştir, sevecektir. Bizim de amacımız vazgeçmeyen bir Beşiktaş görüntüsü sergilemek

SÜPER KUPA MAÇI HAKKINDA

"Böyle bir maçta, Süper Kupa'da Beşiktaş'ın başında olmak benim adıma çok güzel olacak. Çok değerli bir rakibimiz var. Ben o gün bu kupayı kazananın Beşiktaş olmasını istiyorum. Benli, bensiz, kiminle olursa olsun kupayı kazanan Beşiktaş olsun."

Önder Karaveli göreviyle ilgili gelen soruya, "Ben yarını değil, Beşiktaş'ın iyi bir parçası olmayı düşünüyorum. Nerede olursa olsun, hangi pozisyonda olursa olsun elimden geleni yapmayı düşünüyorum. Geldiğim günden beri oynayacağımız maçlara odaklanıyorum, sonrasına bakmıyorum. Pozisyonumun ne olacağına da bakmadım. Sadece iyi temsile odaklandım. Bundan sonrası da aynı şekilde devam ediyor.”

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

 

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!