comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Önder Karaveli: 'Oyun memnun edici skor değil'

19 Mart 2022, Cumartesi 21:43
Önder Karaveli: 'Oyun memnun edici skor değil'

Beşiktaş Teknik Direktörü Önder Karaveli, Hatayspor maçının ardından "Oyun memnun edici ama skor değil." dedi. 

FutbolArena - Beşiktaş, Süper Lig 30. haftasında sahasında Hatayspor ile 1-1 berabere kaldı. 

Beşiktaş Teknik Direktörü Önder Karaveli maçın ardından açıklamalarda bulundu. 
"BENZER SENARYO"

Buna benzer maçları çok yaşadık. Berabere kaldığımız maçların hepsinde kazanmaya yakın olan bizdik. İsabetli şutumuz fazlaydı ama kaleciyi zorlayacak şutlar değildi büyük bölümü. 

"EMİRHAN'I BEN DE SAHADA GÖRMEK İSTİYORUM AMA FIRSAT GELMEDİ"

Emirhan'ı ben de sahada görmeyi çok istiyorum. Hepsini. Hafta içi yaşanan antrenmanlar, maçlara göre yapılan planlar, maçların akışı, yapılması gereken değişiklikler, kim girerse daha etkili olur gibi durumdan Emirhan'a fazla şans gelmedi. Emirhan hep planlarımızda. Bir türlü fırsat veremedik son bölümlerde. Düşüncemizi değiştirmez. 

"OYUN MEMNUN DEDİCİ SKOR DEĞİL"

Bugünkü oyun seyredenleri memnun eden bir oyundur. Sadece kazanılmadı. Beşiktaş da kazanamayınca bu da güzel bir şey değil. 7 maçta berabere kaldık. Hepsi de kazanmaya yakın olduğumuz, kazanmamız gereken maçlardı." 

Önder Karaveli; Emirhan İlkhan, Kenan Karaman ve Gökhan Töre ile ilgili gelen soruda oynatılmaması konusunda 'Bilmediğimiz bir şey mi var?' ifadesi geçirilince, "Oyuncunun neden kadroda olmadığı, neden az süre aldığı soruluyor. Sakatlığını, performansıyla ilgili riskleri anlatıyorum. Bunlardan hiç bahsetmemiş gibi. Karşınızdaki Beşiktaş Teknik Direktörü. Beşiktaş Teknik Direktörü'ne soru soruyorsanız o size doğruyu söyler. Ben de Beşiktaş Teknik Direktörü Önder Karaveli en doğru bilgileri veriyorum." yanıtını verdi. 

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!