comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Olympiakos'un Medel teklifine Beşiktaş'ın cevabı

22 Temmuz 2019, Pazartesi 00:15
Olympiakos'un Medel teklifine Beşiktaş'ın cevabı

Beşiktaş yönetimi Gary Medel için gelen teklifleri düşük buldu. Son olarak Olympiakos devreye girerken, siyah beyazlı yönetim gelen teklife sıcak bakmadı. 

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş'ta yeni sezon öncesinde Gary Medel belirsizliği sürüyor. Takımdan ayrılması gündemde olan tecrübeli futbolcu için şu ana kadar gelen teklifler siyah beyazlı yönetimi memnun etmedi. 


Beşiktaş Transfer Haberleri: Gary Medel Beşiktaş'tan ayrılıyor mu?


Beşiktaş yönetimi Medel'i satarak yeni transferler için de kaynak yaratmayı planlarken, Marsilya'nın ardından son olarak Olympiakos da siyah beyazlıların kapısını çaldı. Ancak Olympiakos'un yaptığı teklifi Beşiktaş yönetimi düşük buldu. 

Menajerler aracılığıyla da kulübe Medel için teklifler gelmesine rağmen Beşiktaş yönetimini 4-5 milyon euro civarında bonservis bedeli düşünüyor. 


MEDEL'DEN TRANSFER SÖZLERİ

Copa America'da Şili forması giyen ve son olarak Messi ile yaşadığı kavga sonrasında kırmızı kart görerek bir anda dünya gündemine oturan Medel, ülke basınına yaptığı açıklamada; "Bir gün Şili'ye geri dönmeyi umuyorum. Birkaç yıl içinde geri döneceğime inanıyorum. 2 yıl olabilir. Ülkemde bana gösterilen sevgiden dolayı çok mutluyum. Umarım böyle devam eder. Bu desteğe ve sevgiye layık olmaya çalışıyorum." dedi. 

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"