comScore

Beşiktaş Beşiktaş

"Olmak ya da olmamak!" Adem Ljajic

01 Ocak 2021, Cuma 20:32

Beşiktaş'ta uzun süredir bekleneni vermeyen Adem Ljajic için 2021 çok önemli! "Olmak ya da olmamak"

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş'ta geçtiğimiz sezondan bu yana eski formundan uzaklaşan ve bu sezon ligde 5 maçta 131 dakika görev alan Adem Ljajic, aynı zamanda üst üste yaşadığı sakatlıklardan dolayı takımla birlikte antrenmanlardan uzun süre kalmıştı. 

"OLMAK YA DA OLMAMAK"
Yeniden çalışmalara başlayan Adem Ljajic'in geleceği hakkında Sırp basını "Olmak ya da olmamak" başlığıyla haberini manşete taşıdı. 

Verona'nın istediği iddia edilen Adem Ljajic'in son şansı olduğunu yazan Sırp basını, "Ljajic'in Kayserispor maçı öncesi haazır olmadığı kesin. Son dönemde disiplin sorunları olan ve Sırbistan Milli Takımı'nda da benzer sorunlar yaşayan Ljajic, Beşiktaş'la antrenmanlara yeniden başladı." ifadelerini kullanırken, "Olmak ya da olmamak" şeklinde Ljajic'in artık son şansının olduğunu belirtti. 

Beşiktaş'ın elden çıkarmak istediği Adem Ljajic, bu sezon gol ve asist katkısında bulunamadı. Basına da röportaj vermeyi tercih etmeyen Sırp futbolcunun 2021'de nasıl bir performans sergileyeceği merak konusu. Ljajic'i ayrıca Verona dışında Genoa'nın da izlediği kaydedildi. 

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!