comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Olcay Şahan: "Fenerbahçe sayesinde gerçek Beşiktaşlı oldum"

17 Ocak 2023, Salı 00:20
Olcay Şahan:

Afjet Afyonspor'un tecrübeli futbolcusu Olcay Şahan, FutbolArena'ya özel açıklamalarda bulundu.

FutbolArena Röportaj - Afjet Afyonspor'da forma giyen Olcay Şahan, Beşiktaş günleri hakkında FutbolArena'ya samimi açıklamalarda bulundu.

"FENERBAHÇE'YE ATTIĞIM GOLDEN SONRA OLCAY ŞAHAN OLDUM"
"Ben Beşiktaş sayesinde Olcay Şahan oldum. Fenerbahçe sayesinde gerçek Beşiktaşlı oldum. Küçüklüğümden beri Beşiktaşlıyım. Beşiktaş forması giymek hayalimdi. Derbide gol atmak herkesin hayalidir. Ben Fenerbahçe'ye attığım golden sonra Olcay Şahan oldum."

"GALATASARAY İLE GÖRÜŞÜRKEN BEŞİKTAŞ DEVREYE GİRDİ"

"Galatasaray beni istiyordu. Görüşme yapıldıktan sonra biraz bekleme oldu. Galatasaray tarafıyla her şey anlaşılmıştı. Sonra beklemeye alındı. Beşiktaş devreye girince benim için konu kapandı. Fazla düşünmeden tercihim Beşiktaş oldu. Çünkü ben Beşiktaşlıyım."

"BİR GÜN BEŞİKTAŞ ÖZLEMİM SONA ERECEK"

"Beşiktaş'ı her gün özlüyorum. Özlemeye devam edeceğim. Bir gün bu özlem sona erecek. Bir gün Beşiktaş teknik direktörü olarak kulübün bir parçası olacağıma çok inanıyorum. Bunun hayaliyle yaşıyorum."

"TÜRKİYE'NİN EN İYİ FORVETİ CENK TOSUN"

"Aboubakar birlikte oynadığım en iyi forvetlerden biri. Beraber şampiyonluk yaşadık. Şu an Beşiktaş'a yararlı olur mu bilmiyorum. Bana göre Türkiye'nin en iyi forveti zaten Beşiktaş'ta. O da Cenk Tosun."

OLCAY ŞAHAN RÖPORTAJININ TAMAMINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!