comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Oğuzhan'ın geleceği maaş indirimine bağlı! "Karar aşaması"

16 Nisan 2020, Perşembe 17:59
Oğuzhan'ın geleceği maaş indirimine bağlı!

Oğuzhan Özyakup'un yeni sezonda Beşiktaş'a geri dönüp dönmeyeceği konusunda yeni gelişmeler yaşanıyor. Feyenoord, yeniden kiralamakta kararsız. 

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş'ın devre arasında Feyenoord'a kiraladığı Oğuzhan Özyakup'un geleceği maaş indirimine bağlı. Sezon sonu kiralık sözleşmesi bitecek olan Oğuzhan Özyakup'un Feyenoord'da mutlu olduğu fakat maaşının sorun olduğu kaydedildi. 


Beşiktaş Transfer Haberleri: Oğuzhan Beşiktaş'a dönecek mi?


Hollanda basınında De Telegraaf'ın haberine göre, Oğuzhan ile Feyenoord henüz maaş indirimi konusunda net bir görüşme yapmadı. Ancak Oğuzhan'ın maaşında indirim yapmadığı sürece yeni sezonda Feyenoord'da forma giyme ihtimalinin çok zor olduğu söylendi. 

Feyenoord cephesine göre ise, "Transfer ücreti henüz konuşulmadı. Oğuzhan burada mutlu ve kalmak istiyor. Yeni bir kiralama seçeneği ise henüz belirsiz. Eğer yeniden kiralarsak oyuncu maaşında indirim yapmak zorunda." düşüncesi hakim. 
 

Oğuzhan, Feyenoord'da kaç maç oynadı?


Oğuzhan Özyakup bu sezon Feyenoord formasıyla ligde oynadığı 2 maçta 1 gol atarken, Hollanda Kupası'nda ise yine 2 müsabakada forma giydi. 
Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!


ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!