comScore
1 / 8

Oğuzhan Özyakup!un yeni adresi... Kaptan ayrılıyor!

FutbolArena - Beşiktaş’ta flaş Oğuzhan Özyakup transferi gelişmesi yaşanıyor. 

2 / 8

Oğuzhan Özyakup!un yeni adresi... Kaptan ayrılıyor!

<h2>Oğuzhan Özyakup!un yeni adresi... Kaptan ayrılıyor! </h2>
Beşiktaş’a FEDA döneminde gelen ve siyah-beyazlı forma altında iki şampiyonluk yaşayan takım kaptanı Oğuzhan Özyakup’un menajerlerinin, yeni sezon için birçok kulüple temas halinde olduğu ortaya çıktı.
3 / 8
Hollanda’da AZ Alkmaar’ın altyapısından yetişen 26 yaşındaki Oğuzhan için Ajax ile görüştüğü belirlenen menajerlerin, İngiltere Premier Lig ekibi Brighton ile de temas kurduğu öğrenildi.

4 / 8
Menajerlik yetkisini uzun süre önce bir Hollandalı şirkete veren Oğuzhan için arayışlarda olan menajerlerin, yetenekli oyuncunun artık Beşiktaş’ta kalmasını istemediği ileri sürüldü.
5 / 8
Oğuzhan’a kariyerinde yeni bir sayfa açmayı planlayan menajerlerin, sezon bitiminde Beşiktaş Yönetimi’ne bir kaç tane somut teklif getirecekleri ifade edildi.
6 / 8
Beşiktaş ile maddi anlamda iyi bir sözleşmesi bulunmasına rağmen yedek kulübesinde oturmak yerine sürekli oynamayı tercih eden Oğuzhan’ın tek şartının ise kulübün de para kazanması olduğu belirtildi.
7 / 8
Satış opsiyonlu olarak başka bir kulübe kiralanması da düşünülen Oğuzhan’ın böyle bir ayrılığa sıcak bakabileceği vurgulandı.
8 / 8
Eski günlerine dönmek için, kariyerinde köklü değişiklikler yapmaya karan veren siyah-beyazlı futbolcu, 2008’de AZ Alkmaar’dan Arsenal U18 takımına transfer olmuş, 2012’de ise 500 bin euro karşılığında Beşiktaş’a gelmişti

MİLLİYET