comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Oğuzhan Özyakup'tan Beşiktaş itirafı: 'Zor bir dönem geçirdim'

17 Nisan 2020, Cuma 21:08
Oğuzhan Özyakup'tan Beşiktaş itirafı: 'Zor bir dönem geçirdim'

Beşiktaş'ın Feyenoord'a kiraladığı Oğuzhan Özyakup sosyal medyada açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Devre arası transfer döneminde Beşiktaş'tan ayrılarak Feyenoord'a kiralık olarak katılan Oğuzhan Özyakup, Yunus Emre Enstitüsü'nün Evde Kal Zinde Kal etkinliğine katıldı. Sosyal medyada canlı yayına bağlanan Oğzuhan Özyakup, Beşiktaş'ta zor günler geçirdiğini ifade etti.
 

Oğuzhan Özyakup'tan Beşiktaş ve Feyenoord açıklamaları


"Amsterdam'da günler iyi geçiyor. Ben buraya 6 ay kiralandım ama 2-3 ay sürdü. Aslında bunu anlatırken utanıyorum. 6 ay futbolda uzun bir süre ancak olimpiyatlara katılacak sporcular 4 seneyi sadece antrenmanla geçiriyorlar. Futbol diğer branşlara göre daha göz önünde olduğu için bunu çoğu kişi bilmiyor. Onlara başarılar diliyorum. Bu kadar sabrettiler ama ertelendi."

"BEŞİKTAŞ'TA BİRAZ ZOR BİR DÖNEM GEÇİRDİM"
"Benim de hedeflerim var. Beşiktaş'ta biraz zor bir dönem geçirdim. Feyenoord'a geldim. Tekrar belki bir transfer yapmak için geldim. Hollanda'da her şey yolunda. Evde kulübümüzden gelen programı yapıyorum. Aplikasyonla takım olarak idman yapıyoruz. Fitness hocamız haftada 3 kez geliyor ve 45 dakikalık bir online idman oluyor. Hollanda'da dışarı çıkabiliyorsunuz ama 3 kişi yan yana durmak yasak. Sosyal mesafe olması gerekiyor. Parka gidip tek başıma koşu yapıyorum. Spor salonlarında özel ders yapabiliyorum."

"KAAN AYHAN İLE ÜLKEMİZİ TEMSİL EDECEĞİZ"

Espor'da düzenlenecek bir futbol turnuvasında milli futbolcu Kaan Ayhan ile birlikte Türkiye'yi temsil edeceklerini açıklayan Özyakup, "Bu ayın sonunda her milli takımdan iki oyuncunun katılacağı, Avrupa şampiyonası gibi bir turnuva düzenlenecek. Kaan ve ben Türk Milli Takımını temsil edeceğiz. İnşallah o turnuvada başarılı oluruz. Spordan önemli şeyler var. Sağlık çok önemli. Genel olarak evde olmayı çok severim. Bu yönden biraz da işime geldi" dedi.

Son dakika Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!